تاریخ انتشار خبر: 20 دی 1397 | 00:19:45
کد خبر : 4251

حضور رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز جناب آقای دکتر مهرداد شریفی در محل دفتر تسهیلگری و توسعه محلی منطقه عین دو ونشست با اعضای این دفتر

به گزارش زاگرس نشینان صبح امروز با پیگیریهای مستمر دفتر تسهیلگری منطقه عین دو و لزوم توجه ویژه به بحث بهداشت و سلامت جناب آقای دکتر مهرداد شریفی رئیس محترم ‘ جهادی و دلسوز مناطق محروم’ بهمراه معاونین ایشان در محل دفتر تسهیلگری منطقه عین دو حاضر شد و از نزدیک باکارشناسان دفتر تسهیلگری در […]

به گزارش زاگرس نشینان صبح امروز با پیگیریهای مستمر دفتر تسهیلگری منطقه عین دو و لزوم توجه ویژه به بحث بهداشت و سلامت جناب آقای دکتر مهرداد شریفی رئیس محترم ‘ جهادی و دلسوز مناطق محروم’ بهمراه معاونین ایشان در محل دفتر تسهیلگری منطقه عین دو حاضر شد و از نزدیک باکارشناسان دفتر تسهیلگری در حوزه بهداشت و سلامت به بحث و گفتگو پرداخت .
در این نشست دکتر شریفی اهم فعالیتهای انجام شده در زمان تصدی این مسئولیت در مناطق کم برخوردار از جمله درمنطقه عین دو را برای کارشناسان این دفتر بیان کرد و افزود: در آینده نزدیک فعالیتهای بیشتری در حوزه سلامت و بهداشت در منطقه عین دو خواهیم داشت .
رئیس مرکزبهداشت غرب اهواز در این جلسه ضمن تقدیر از وجود فرهنگ همکاری مردم با مسئولین در منطقه عین دو عنوان کرد که منطقه عین دو متشکل از مردمانی شریف ‘ بافرهنگ و غیور می باشد و نیاز است تا مسئولین توجه بیشتری نسبت به این منطقه داشته باشند.
در این نشست موضوعات مختلفی در خصوص بهداشت و سلامت مخصوصا در مدارس توسط کارشناسان دفتر به ایشان مطرح شد.
دکتر شریفی بیان داشت: بنده حضور این دفتر را به فال نیک میگیرم و تمام حمایتهای لازم را از دفتر تسهیلگری منطقه عین دو انجام خواهم داد تا بتوان با کمک تمام ارگانها گامهای مهمی در جهت پیشرفت در حوزه بهداشت و سلامت منطقه عین دو و تمامی حوزه ها برداشت .
پس ازاین نشست دکتر شریفی با هئیت همراه ایشان و به اتفاق کارشناسان دفتر تسهیلگری بصورت سرزده از مرکز بهداشت منطقه عین دو و مرکز درمانی آن بازدید کرد و از نزدیک با مراجعین مرکز که از ساکنان منطقه عین دو می باشند دیدار کرد .
رییس مرکزبهداشت غرب اهواز ضمن آرزوی سلامتی برای همه مردم از مراجعین خواست تا اگر مشکلی یا کمی و کاستی در مرکز بهداشت دارند به ایشان اعلام نمایند تا در اسرع وقت در جهت رفع آن اقدام نماید.
در این بازدید وی همچنین از کارکنان مرکز خواست تا به مشکلات مردم غیور منطفه عین دو رسیدگی کنند و از هیچ کمکی در جهت حفظ سلامتی آنها دریغ نکنند .
در این بازدید از همه قسمتهای مرکز بهداشت منطقه بازدیید به عمل آمد و باهمه بیماران و پرسنل هرقسمت نیز صحبت شد، دکتر شریفی در توضیح خدمات مرکز بهداشت به کارشناسان دفتر تسهیلگری افزود: مرکز بهداشت عین دواز مجهزترین مراکز بهداشتی درمانی غرب اهواز می باشد که در جهت خدمت به مردم منطقه عین دو ایجاد گردیده است .
درحین بازدید وی با دیدن برخی ازمشکلات موجود در خیابانهای اطراف بصورت تلفنی با مسئولین امر صحبت کرده و خواستار حل فوری این مشکلات شدند و به یکی از معاونین ایشان دستور داد تا با کمترین زمان ممکن پیگیر حل این مشکلات شود و گزارش خود را به ایشان اعلام نماید.
در پایان دفتر تسهیلگری به نیابت از مردم منطقه عین دو از جناب آقای دکتر مهرداد شریفی که الحق و الانصاف از مسئولین دلسوز و جهادی که دیدگاه مثبتی نسبت به منطقه عین دو و مناطق دیگر دارند تقدیر و تشکر میکند و از ایزد منان برای ایشان طول عمر و سلامتی آرزو می کند.