تاریخ انتشار خبر: 30 شهریور 1396 | 15:27:47
کد خبر : 1111
گفتگوی تلفنی پایگاه خبری -تحلیلی زاگرس نشینان باعضوشورای شهراهواز

حسین حیدری عضوشورای شهراهوازاز توقف انتصابات در شهرداری اهواز خبرداد

در پی انتصابات ناگهانی و شتاب زده و بدون مشورت سرپرست شهرداری اهواز آقای عتاب اهوازی ، عضو شورای شهر اهواز در مصاحبه ای تلفنی با زاگرس نشینان اعتراض خود را اعلام کرد. حسین حیدری از اعضای شورای شهر اهواز، که سابقه عضویت در شورای چهارم را نیز داشته است، گلایه مندی خود را از انتصابات ناگهانی و همزمان عتاب […]

در پی انتصابات ناگهانی و بدون مشورت سرپرست شهرداری اهواز عتاب اهواز، عضو شورای شهر اهواز در مصاحبه ای تلفنی با زاگرس نشینان اعتراض خود را اعلام کرد.
حسین حیدری از اعضای شورای شهر اهواز، که سابقه عضویت در شورای چهارم را نیز داشته است، گلایه مندی خود را از انتصابات ناگهانی و همزمان و گسترده بعضی مدیران شهرداری توسط آقای عتاب اهوازی شهرداری اهواز اعلام کرد.
وی اظهار داشت: که این انتصابات بدون مشورت با شورا و آقای کتانباف بود و اکثر اعضای شورا از اکثریت این انتصابات بی اطلاع بودند که امروز ظهر ۴ فقره از این احکام صادره اجرایی و معارفه شدند ولی با صدور حکم آقای کتانباف که امروز ظهر صادر شد با هماهنگی با ایشان از اجرایی شدن و معارفه ۵ نفر از مدیران انتصابی جلوگیری شد که ان شالله توسط شهردار اهواز آقای کتانباف در مورد ۴ مدیر معرفی شده تصمیم گیری خواهد شد.
همچنین حسین حیدری به حکم صادره منصورکتانباف اشاره نمودند.منصور کتانباف شهردار منتخب شورای پنجم می باشد که روز چهارشنبه حکم شهرداری ایشان توسط وزیر کشور امضا شد.
آقایان رشید شجاعی، محمد صفری، درخشان، پرویز دغاغله، پژوهیده ،عالیپور، محمودی ، یوسفی ، منصوری اسامی مدیرانی بودند که مورد اعتراض شورا قرار گرفتند.