تاریخ انتشار خبر: 6 شهریور 1396 | 00:42:02
کد خبر : 1057

حسن زاده می تواند مسجدسلیمان را تغییر دهد

  حسن زاده یکی از بهترین گزینه هایی است که شورای مسجد سلیمان پس از سال ها توانست در انتخاب او اهتمام کرده و پس از دو دهه او مجددا شهردار مسجدسلیمان شود. حسن زاده بافت شهر مسجدسلیمان را به خوبی می شناسد و می داند در کدام جهت حرکت کند. این وضعیت توانای حسن […]

 

حسن زاده یکی از بهترین گزینه هایی است که شورای مسجد سلیمان پس از سال ها توانست در انتخاب او اهتمام کرده و پس از دو دهه او مجددا شهردار مسجدسلیمان شود.

حسن زاده بافت شهر مسجدسلیمان را به خوبی می شناسد و می داند در کدام جهت حرکت کند. این وضعیت توانای حسن زاده است که در آینده اعضای شورا می توانند با همیار یو همکاری او در شهر تغییراتی ایجاد کنند که به یاد ماندنی خواهد بود.

بدون شک شورای شهر مسجد سلیمان تصمیمی تاریخی گرفت، تصمیمی که می تاوند برای این شهر حیاتی باشد.

مسجد سلیمان بسیاری سال هاست که در فقر عمرانی به سر می برد و از آستانه آبادانی بسیار دور شده است. وضعیت درآمدی در شهرداری به شدت پایین آمده و بودجه تعلق گرفته عمرانی کفاف شهری باستانی چون مسجدسلیمان را نمی دهد.

مسلم است مسجد سلیمان حوزه نفتی بسیار بزرگی است که باید از عوراض نفت استفاده ببرد که متاسفانه سال هاست این وضعیت در حوزه های نفتی جنوب داده نمی شود و با ملی شدن نفت روی عوراض نیز که حق طبیعی شهرداری ها هستند خط بطلان کشیده شده است.

مشکلی که علامل اصلی آن همه مسئولین و نمایندگان در ادوار گذشته تا به حال هستند و البته باید از کوشش نمایندگان فعلی در جهت بیان این موضوع تشکر کرد.

امیدواریم بین شورا و شهردار حمید حسن زاده همیار یو همکاری مستمر صورت گیرد تا این شخصیت توانا و صاحب نام بتواند دین خود را به مسجد سلیمان و خاک نفتخیز جنوب ادا نماید.

سید حمید حسینی – دبیر بنیاد زاگرس نشینان