تاریخ انتشار خبر: 25 شهریور 1398 | 21:19:43
کد خبر : 6120
بازسازی بیش از ۸ مسجد و ۱۵ منزل در مناطق سیل‌زده

حجت الاسلام نبی زاده از بازسازی بیش از ۸ مسجد و ۱۵ باب منزل در مناطق سیل‌زده توسط اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان و با همکاری دفتر آیت‌الله اراکی و گروه‌های جهادی خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان؛ حجت‌الاسلام «محمدمهدی نبی‌زاده»  در گفت و گویی در خصوص اقدامات این اداره در یک ماه اخیر در مناطق سیل‌زده، اظهار کرد: به فضل الهی اخیرا اقدامات قابل توجهی در چند منطقه سیل‌زده انجام شد که در این قالب ۸ باب مسجد و ۱۵ باب منزل مورد بازسازی قرار گرفتند. مدیرکل تبلیغات اسلامی […]

به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان؛ حجت‌الاسلام «محمدمهدی نبی‌زاده»  در گفت و گویی در خصوص اقدامات این اداره در یک ماه اخیر در مناطق سیل‌زده، اظهار کرد: به فضل الهی اخیرا اقدامات قابل توجهی در چند منطقه سیل‌زده انجام شد که در این قالب ۸ باب مسجد و ۱۵ باب منزل مورد بازسازی قرار گرفتند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان، افزود: مسجد صاحب الزمان عج واقع در روستای یکاویه ۱ شهرستان باوی، مسجد امام مهدی عج روستای گرمه خنافره شهرستان شادگان، مسجد اهل بیت علیهم السلام روستای ابوعرابید از توابع شهرستان شادگان، مسجد امام علی ع شهرستان حمیدیه، مسجد صاحب الزمان عج روستای علی آباد هوفل شهرستان سوسنگرد، مسجد امام حسین ع روستای بیت کوار شهرستان هویزه، مسجد شعیب نبی روستای شعیبیه شهرستان شوشتر و مسجد امام حسین ع روستای عیله شهرستان شوشتر مساجدی بودند که تعمیرات لازم در آن‌ها انجام شد.

وی مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: همچنین بیش از ۱۵ باب منزل سیل‌زده در منطقه شعیبیه شوشتر، شهرستان حمیدیه و شهر الهایی مرمت و بازسازی شدند.

نبی زاده در پایان عنوان کرد: کار اجرایی و فنی این پروژه‌ها با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی انجام شد و ما در اداره کل تبلیغات اسلامی با همکاری دفتر آیت‌الله اراکی تلاش کردیم مصالح و هزینه‌های لازم را تامین کنیم که امیدواریم خداوند کمک کند این حرکت‌ها را ادامه دهیم.