تاریخ انتشار خبر: 10 تیر 1401 | 00:24:16
کد خبر : 13335

جوابیه شرکت هواپیمایی آتا به حاشیه مبالغ بلیط های نجومی

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛پیرو انتشار خبری در خصوص اخطار سازمان هواپیمایی کشوری به هواپیمایی آتا با موضوع اصلاح قیمت بلیت برخی مسیرهای پروازی موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی منتشر می‌گردد. ۱: شرکت هواپیمایی آتا همواره در تمامی امور به مصوبات شورای عالی هواپیمایی کشوری پایبند بوده و هرگز خارج از مصوبات آن شورای […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛پیرو انتشار خبری در خصوص اخطار سازمان هواپیمایی کشوری به هواپیمایی آتا با موضوع اصلاح قیمت بلیت برخی مسیرهای پروازی موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی منتشر می‌گردد.

۱: شرکت هواپیمایی آتا همواره در تمامی امور به مصوبات شورای عالی هواپیمایی کشوری پایبند بوده و هرگز خارج از مصوبات آن شورای محترم نسبت به اعمال تغییر در قیمت خدمات پروازی اقدام ننموده است. متاسفانه در لایه های زیرین شبکه فروش بلیت هواپیما برخی شرکت ها، اشخاص و شبکه های فروش بلیت بطور ناخواسته اقدام به گران فروشی می‌کنند و بدیهی است که این اعمال خلاف نباید بپای شرکت های هواپیمایی نوشته شود. شرکت هواپیمایی آتا در کنار سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان با خاطیان برخوردهای لازم قانونی را انجام خواهد داد.

۲: برخی پروازهای این شرکت از مبدا تهران به مقاصد تبریز، مشهد، اهواز و بندرعباس در کلاس بیزینس و با بیزینس جت های امبرائر انجام می‌شود و دلیل اختلاف قیمت آن پروازها با سایر بلیت های اکونومی در خدمات ویژه ای است که به مسافران گرامی اختصاص می‌یابد.
شایان ذکر است قیمت سایر پروازهای هواپیمایی آتا در کلاس اکونومی با همان نرخ گذشته به مسافران عزیز عرضه می‌گردد.