تاریخ انتشار خبر: 22 اردیبهشت 1397 | 01:04:19
کد خبر : 2598

جناب آقای نوبخت مدیران خوزستان را بازنشسته کنید

منصور محرابی فرد جناب آقای نوبخت به خوزستان خوش آمدید. دست گل ۴ دهه را امیدوارم از نزدیک دیده باشید. خوشحال نشوید دولت شما نیز همین است. تنها فرق دولت شما این است که که هنوز به آخر نرسیده اید. جناب آقای نوبخت: از دست و دلبازی شما متشکریم. مشکل خوزستان با پول و بودجه […]

منصور محرابی فرد

جناب آقای نوبخت به خوزستان خوش آمدید. دست گل ۴ دهه را امیدوارم از نزدیک دیده باشید. خوشحال نشوید دولت شما نیز همین است. تنها فرق دولت شما این است که که هنوز به آخر نرسیده اید.

جناب آقای نوبخت: از دست و دلبازی شما متشکریم. مشکل خوزستان با پول و بودجه حل نمی شود. بلکه باید همه مدیران این استان را بازنشسته کنید. دقیقا می گویم بازنشسته. زیرا این سم سیانور را هر جا ببرید نابود کننده است. حتی گندمی که از این سم ببالد کشنده است.

جناب آقای نوبخت: خوزستان ما را ببینید! پنهان در شال سیاه ریزگردها، گل آلوده از قطره های باران بر خاک های پراکنده، نخلستان های تاریخی ما را نگاه کنید! تشنه اند از آبی که منتقل شده، تالاب ها خشکیده اند از کارون این مادر رنجیدیده. ماهیان مرده اند از آلوده گی هایی که از این جوی به آنان می رسد. زمین های پشت سد را آب فرا گرفته و قبور مردم رنجیدیده را به زیر آب برده است، از این سویش نمک زمین های کشاورزی را به بیداد گرفته است. مردمی که زمین های اجدادیشان را به خاطر سد گرفته اید به حاشیه شهرها پناه برده اند و فساد در آنان بیداد می کند.

استانی که معبر پر آب ترین رودهاست از تشنگی له له می زند، تالاب هایش خشکیده اند، آب پشت سد منتقل شده، و اب پس از سد آغشته در نمک آلوده است.

معاون محترم ریاست جمهوری: به ۴ دهه بودجه خوزستان نگاه کنید؟ ببینید حاصل این همه تباهی کمی بودجه است؟ شما که خبره این کار هستید. لطفا این مسئله را روشن کنید تا بر همگان روشن شود که مقصر این واقعه ی شوم که در خوزستان افتاده چیست؟

کافی است به کشورهای کوچک حوزه خلیج فارس نگاه کنید تا دریابید مشکل بودجه نیست، بلکه مشکل چیز دیگری است که در میان بی ارزشی و بی کیفیتی مدیران نهفته است.

جناب آقای نوبخت: به شرکت نفت و صنایع فولاد و نیروگاه رامین و هفت شرکت نیشکر نگاهی کنید ببیند به جای چند خوزستانی، از استان های دیگر نیرو استخدام شده است. ببینید صاحبان زمین های نیشکر چه ملتمسانه جویای کار نگهبانی هستند. ببینید از بندر عباس در نیروگاه رامین نیرو آورده شده است. چرا باید این چنین شود؟ این بذر نحس دیو مانند را چه کسی کلنگ زده که خوزستان باید تاوان همه ایران را در این ۴ دهه بدهد؟

امیدوارم ریزگرد و توفان بلا امشب خواب بر چشم شما بیاورد و از مهمان نوازی خوزستانی ها چیزی کم نکند. اما دریغ این است که پس از شما، همه چیز مجددا به حال اول می رود. مدیران خوزستان ناتوانند، وکلایش ناتوانند، نمایندگان شورایش ناتوانند، انگیزه ای برای کار در این خاک نیست. لطفا همه را تعویض کنید آب از آب تکان نمی خورد بلکه بهتر می شود.