تاریخ انتشار خبر: 8 تیر 1396 | 22:28:41
کد خبر : 408

جشن برزگ عیدبندگی به همت معاونت اموراجتماعی وفرهنگی شهرداری منطقه چهاراهواز

حضرت آیت الله کعبی از فعالیت های معاونت اموراجتماعی وفرهنگی شهرداری منطقه چهار تقدیر و تشکر واین فعالیت ها را بسیار خوب و عالی دانست حضرت آیت الله کعبی نماینده مردم درمجلس خبرگان رهبری استان درجشن عیدبندگی که در نهضت آبادبرپا شده بود  از برنامه های این معاونت را برگزاری  کنندگان این جشن وفعالیت فرهنگی […]

حضرت آیت الله کعبی از فعالیت های معاونت اموراجتماعی وفرهنگی شهرداری منطقه چهار تقدیر و تشکر واین فعالیت ها را بسیار خوب و عالی دانست

حضرت آیت الله کعبی نماینده مردم درمجلس خبرگان رهبری استان درجشن عیدبندگی که در نهضت آبادبرپا شده بود  از برنامه های این معاونت را برگزاری  کنندگان این جشن وفعالیت فرهنگی منطقه تقدیر و تشکر نمود.

آیت الله کعبی ازفعالیت های خوب معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تشکر کرد وگفت برنامه که این دوستان که دارند انجام میدهند باید بیشتر شود.

عضومجلس خبرگان رهبری افزود: ما مخالف فروش اغذیه در لشکرآباد نیستیم اما مخالف فساد و مواد مخدر هستیم. مسئولین خود دراین زمینه پیگری می کنند.

در ادامه دو تن از منتخبن شورای اسلامی شهر اهواز جناب آقایان باباپور وسید ناصرموسوی در این جشن نیز حضور بهم رساندند. فرمانده حوزه یک بسیج شهری نیز در مدعوین حضور داشت.

در این جشن که تا پاسی از شب با حضور شهروندان از قبیل شاعران عرب وابتهال خوانی گروه تواشیح، خواننده عربی ومسابقه شهروندی ادامه پیدا کرد. در ادامه ازخانواده معظم شهدا وجانبازان در این جشن باشکوه  تقدیر و تشکر شد.