تاریخ انتشار خبر: 25 آذر 1398 | 22:12:18
کد خبر : 7612

جزئیات فوت دو دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خصوص فوت دو دانشجوی این دانشگاه در دو روز گذشته توضیحاتی ارائه کرد.

حوادث

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛فرهاد حمزه‌لویی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به فوت دو دانشجوی این دانشگاه در دو روز گذشته اظهار کرد: متاسفانه دو دانشجوی رشته‌های پزشکی و داروسازی، در روزهای ۲۳ و ۲۴ آذرماه فوت شده‌اند که علت مرگ این دو دانشجو، در دست بررسی است.

وی افزود: یک دانشجوی پزشکی ورودی ۹۱، دو روز پیش (۲۳ آذرماه) با کاهش سطح هوشیاری مواجه شده بود که توسط خانواده‌اش به بیمارستان منتقل شد اما با وجود انجام عملیات احیا، متاسفانه این دانشجو فوت شد.

حمزه‌لویی بیان کرد: یک دانشجوی رشته داروسازی ورودی ۹۵ نیز روز گذشته (۲۴ آذرماه) در یکی از کلاس‌های دانشگاه بیهوش شده بود که توسط مسئولان دانشکده به بیمارستان منتقل شد اما با وجود انجام عملیات احیا، متاسفانه دانشجو فوت شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: علت مرگ این دو دانشجو توسط پزشکی قانونی در حال بررسی است و در صورت مشخص شدن نتایج، دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد کرد.