تاریخ انتشار خبر: 8 اسفند 1402 | 11:06:18
کد خبر : 15465
بیانیه شماره ۲

جبهه مردمی ایران سلام دومین بیانیه را صادر کرد

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛جبهه مردمی ایران سلام دومین بیانیه را درباره انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان صادر کرد. در این بیانیه آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم «إِنَّ اللّهَ یَأْمُرُکُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا» /نساء ۵۸ جبهه مردمی ایران سلام ضمن احترام به تمامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛جبهه مردمی ایران سلام دومین بیانیه را درباره انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّ اللّهَ یَأْمُرُکُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا» /نساء ۵۸

جبهه مردمی ایران سلام ضمن احترام به تمامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مراتب قدرشناسی خود را از تعهد و مسئولیت شناسی مردم شریف خوزستان که با درک شرایط خطیر کشور، در عرصه انتخابات حضور می یابند، اعلام می دارند.

بی شک یکی از عوامل موثر بر مشارکت گسترده مردم در انتخابات و خلق حماسه سیاسی مورد تاکید رهبری معظم انقلاب اسلامی و رفع تهدیدات بین المللی و کاهش مسائل داخلی حضور فداکارانه این مردم انقلابی، آگاه، مطالبه گر در عرصه انتخابات است.ما این حضور را ارج می نهیم و از همه سیاست‌گذاران و دست اندرکاران نظارتی و اجرائی انتخابات و مسئولان رسانه ها می خواهیم که مراحل بعدی انتخابات را نیز تنها با اتکای به قانون پیش برند.

از فعالان سیاسی، گروهها و تشکل ها و جناح های مختلف، اصحاب رسانه و مطبوعات هم درخواست داریم که با تکیه بر تقوا و اخلاق و پرهیز از تخریب و هتک حرمت و رواج بد اخلاقی در جامعه به تبلیغ برنامه ها و کاندیداهای مورد نظر خویش بپردازند و به خلق این حماسه مشارکت کمک کنند.

امیدواریم همه مسئولان، سیاستمداران،علما و مبلغان، نهادها و شخصیت‌ها و آحاد شهروندان، تمامی همت خویش را مصروف برگزاری انتخاباتی شایسته و درخور شان ملت رشید و سرافراز ایران اسلامی نمایند تا ان‌شاءالله آینده ای پر امید و مطمئن در جهت برخورداری مردم از رفاه و سعادت و تقویت ارزش های اسلامی و اخلاقی وارتقای سرمایه های مادی و معنوی در پیش روی همگان قرارگیرد.

بدون تردید دستیابی به چنین آینده ای با عنایت به حقوق اساسی ملت و توجه به عقلانیت و تدبیر در همه امور میسر و ممکن است و از خداوند بزرگ در ماه مبارک شعبان برای توفیق در این راه مدد می خواهیم.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

جبهه مردمی ایران سلام