تاریخ انتشار خبر: 16 مرداد 1397 | 14:46:01
کد خبر : 3130
یادداشتی ازمحمدکیانوش راد:

آیت الله جزایری والی استان خوزستان است ؟

زاگرس نشینان-آیت الله جزایری والی استان خوزستان است ؟ در خبرها آمده بود که: مشکلات کوی مهدیس در حضور آیت الله موسوی جزایری و استاندار خوزستان مورد بررسی قرار گرفت جلسه بررسی مشکلات کوی مهدیس اهواز هم اکنون باحضور آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه،دکتر شریعتی استاندار خوزستان،فرامند هاشمی زاده معاون […]

زاگرس نشینان-آیت الله جزایری والی استان خوزستان است ؟

در خبرها آمده بود که:
مشکلات کوی مهدیس در حضور آیت الله موسوی جزایری و استاندار خوزستان مورد بررسی قرار گرفت

جلسه بررسی مشکلات کوی مهدیس اهواز هم اکنون باحضور آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه،دکتر شریعتی استاندار خوزستان،فرامند هاشمی زاده معاون عمرانی استاندار،جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز،معصومه خنفری فرماندار کارون،منصور کتانباف شهرداراهواز و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در دفتر آیت الله موسوی جزایری برگزار می شود .

بعد از انتقاد فعالان اصلاح طلب و اعتدال گرا از حاکمیت نمایندگان اصول گرا در امور اجرایی استان ، حالا نوبت برگزاری جلسات در دفتر امام جمعه رسیده است . قبلا نیز شورای فرهنگی استان در دفتر امام جمعه اهواز برگزار شده بود . شورای اداری استان هم به درخواست و مدیریت فلان فرمانده تشکیل می شود و حالا هم نوبت تشکیل جلسه برای بررسی وضعیت فاضلاب و معابر و بازاچه های یک محله با حضور همه اعوان و انصار مدیریت استان در دفتر امام جمعه شده است .
این شیوه ها ، صرف نظر از نیت برگزارکنندگان ، سنت های مدیریتی غلط و ناصوابی است که در استان خوزستان گذاشته شده است و ضرر آن بیش از همه برای امام جمعه خواهد بود .

این روش ها خدمت به امام جمعه محترم اهواز هم نیست ، از این پس ، امام جمعه در سایر مسایل اجرایی استان و محلات شهر اهواز هم باید پاسخگو باشد .

محمد کیانوش راد
نماینده مردم اهواز
در دوره ششم مجلس شورای اسلامی