تاریخ انتشار خبر: 1 اردیبهشت 1398 | 00:30:08
کد خبر : 4993
یادداشتی ازمحمدشریفی:

جانکی در ماتمی اندوهناک در فراق مرد در باران

زاگرس نشینان-خبر کوتاه بود و یکباره و باورش سخت بود ، مرد در باران پر کشید و بال گشود و با فراغ بال و روحی آرام به سوی یار شتافت. و دیار جانکی و ایل بختیاری را در ماتمی اندوهناک فرو برد، سید قاسم موسوی روحانی بی بدیلی که شیفته خدمت بی دریغ به مردم […]

زاگرس نشینان-خبر کوتاه بود و یکباره و باورش سخت بود ، مرد در باران پر کشید و بال گشود و با فراغ بال و روحی آرام به سوی یار شتافت. و دیار جانکی و ایل بختیاری را در ماتمی اندوهناک فرو برد، سید قاسم موسوی روحانی بی بدیلی که شیفته خدمت بی دریغ به مردم بود، صميميتي كه با تبسم همیشگی و صبري بي مثال كه ناملايمات را آسان می کرد و لطفي بي دريغ كه همه را شامل می شد.

او شيفته خدمت بود و از اهالی صفا و صداقت و با رنگي خدايي و طبعی بلند و فارغ از همه چیز، آنچه در توان داشت در راه اعتلاي این دیار مصروف می داشت.
آنچه در نظر مدعیان پيچيده و غامض و امر محال می آمد در ذهن خلاق او سهل و قابل حل و میسور و میسر می گشت، ختم صدها غائله و اختلاف و ایجاد تصالح و سازش در میان اقوام متاثر از نیت خیر و عزم و جزم آن مرد در باران بود.
از دست دادن یک دوست مهربان آنهم در قامت بلند سید قاسم موسوی برای من و دیار من سنگین است و سهمگین و بس دلخراش و تحملش دشوار،
مانده ام که این غم اندوهبار را چگونه تسلیت بگویم.
فقدان این عزیز برای دوستان و مردم منطقه ضربه‌ای جبران‌ناپذیر ، ضایعه ای که همه را در غصه جانگداز فرو برد.
این غم جانگاه را مجددا به خانواده آنمرحوم و مردم قدرشناس تسلیت و تعزیت عرض می نمایم

محمد شریفی