تاریخ انتشار خبر: 6 آذر 1400 | 23:30:09
کد خبر : 11423
دکتر مومنی نایب رئیس شورای منطقه ۱۰ دانشگاه های غیر انتفاعی کشور: 

تکمیل ظرفیت رشته های بدون کنکور از ۱۴ آذرماه انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛غلامرضا مومنی رئیس دانشگاه مهر اروند با اعلام این خبر گفت : بر اساس اعلام سازمان سنجش کشور ثبت نام و انتخاب رشته در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور از تاریخ یاد شده انجام خواهد شد. وی افزود : بر اساس مصوبه بیست […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛غلامرضا مومنی رئیس دانشگاه مهر اروند با اعلام این خبر گفت : بر اساس اعلام سازمان سنجش کشور ثبت نام و انتخاب رشته در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور از تاریخ یاد شده انجام خواهد شد.

وی افزود : بر اساس مصوبه بیست و هفتمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در تاریخ ۲۵ آذر مقررشد برای ظرفیت خالی مانده رشته هایی که در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۰، پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم ) برای نوبت بهمن ماه صورت می گیرد .

نایب رئیس شورای منطقه ده با اعلام وجود ظرفیت خالی در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی خوزستان افزود: ثبت نام و انتخاب رشته به صورت اینترنتی از روز یکشنبه ۱۴ آذر آغاز و تا روز شنبه ۲۰ آذر ماه ادامه خواهد داشت .

وی همچنین افزود : دفترچه راهنمای ثبت نام انتخاب رشته و پذیرش دوره مذکور همزمان با شروع ثبت نام از روز یکشنبه ۱۴ آذر از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اطلاع رسانی و قابل دسترسی خواهد بود .

مومنی به کلیه داوطلبان توصیه نمود که ، بازماندگان از تحصیل و متقاضیان شرکت در تحصیلات دانشگاهی در مقاطع یاد شده از هم اکنون می توانند با مراجعه به سایت دانشگاهها و یا به صورت حضوری از مشاوره و هدایت تحصیلی آنها بهره مند شوند‌.

شایان ذکر است که دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی منجمله موسسه آموزش عالی مهر اروند آبادان نیز از هم اکنون آماده ارائه مشاوره و ثبت نام داوطلبان می باشند . علاقمندان می توانند به مراجعه با سایت دانشگاه به آدرس www.mehrarvand.ac.ir اطلاعات تکمیلی را دریافت و برای اخذ مشاوره با تلفن ۰۶۱۵۳۳۶۴۸۵۱ تماس حاصل نموده یا به صورت حضوری مراجعه نمایند .