تاریخ انتشار خبر: 28 دی 1400 | 23:54:41
کد خبر : 11854
استاندار خوزستان در همایش بزرگداشت هفته شوراهای آموزش و پروش تاکید کرد؛

توسعه کشور حول محور آموزش و پرورش، به عنوان پرورش‌دهنده سرمایه انسانی می‌چرخد

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛همایش بزرگداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش سراسر کشور با حضور احمد وحیدی، وزیر کشور و یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش به صورت ویدیو کنفرانس با حضور صادق خلیلیان، استاندار خوزستان و استانداران سراسر کشور، رؤسای آموزش و پرورش کشور و خیران مدرسه‌ساز برگزار شد. خلیلیان در حاشیه این آیین […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛همایش بزرگداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش سراسر کشور با حضور احمد وحیدی، وزیر کشور و یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش به صورت ویدیو کنفرانس با حضور صادق خلیلیان، استاندار خوزستان و استانداران سراسر کشور، رؤسای آموزش و پرورش کشور و خیران مدرسه‌ساز برگزار شد.

خلیلیان در حاشیه این آیین با تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه آموزش و پرورش بیان کرد: رکن و محور توسعه هر کشور بر پایه آموزش و پرورش استوار است چراکه در این حوزه سرمایه انسانی کشور که عاملی مهم در توسعه به شمار می‌رود پرورش و رشد می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: در واقع سرمایه انسانی در دیدگاه‌‎ها و نگرش‌‎های جدید توسعه، به عنوان یکی از محورهای اصلی قلمداد می‌گردد.

در پایان این آیین به صورت همزمان با سراسر کشور با حضور استاندار خوزستان از  مدیران برتر حوزه فعالیت‌های آموزش و پرورش و اشخاصی موثر در این حوزه تقدیر به عمل آمد.