تاریخ انتشار خبر: 11 فروردین 1398 | 20:21:31
کد خبر : 4823
جليل مختار نماينده آبادان:

تمام خبرهايي كه در مورد فرماندار آبادان از قول من منتشر شده كذب محض و از منتشركنندگان آنها شكايت ميكنم.

زاگرس نشینان؛ موسوي فرماندارآبادان با جديت و تلاش وافر در حال خدمتگزاريست و بنده و ساير نمايندگان پشت سر ايشان حركت ميكنيم و پشتيبان اقدامات جهادي ايشان هستيم.

به گزارش زاگرس نشینان؛ شامگاه شنبه  جلسه شوراي بحران آبادان به رياست سیدزین العابدین  موسوي فرماندار آبادان و  عامر كعبي و جليل مختار و مسئول دفتر  غلامرضا شرفي نمايندگان شهرستان آبادان و مسئولين ادارات و دواير دولتي و نظامي و انتظامي و امام جمعه اروندكنار در محل بخشداري اروند كنار تشكيل شد.

موسوي معاون استاندار و فرماندار ويژه آبادان با دعوت از عموم مسئولين منطقه يادآور شد مقابله با مشكلات ناشي از مد اكبر اخير در اروندكنار بحمدالله توسط مردم شريف اروندكنار و دستگاههاي دولتي خصوصا پشتيبانيهاي لحظه به لحظه سازمان منطقه آزاد اروند و حضور موثر ائمه محترم جمعه خرمشهر و آبادان و اروندكنار و چوئبده و خصوصا اقدامات جهادي نيروهاي جهادگر بسيج و سپاه و نمايندگان محترم مردم شريف آبادان و دهياران و اعضاي شوراهاي شهر و روستا و رهنمودهاي استاندار محترم كنترل شد و جا دارد از همه عزيزان قدرداني و تشكر نمايم.

رمز موفقيت ما بعد از عنايات الهي فقط تمسك به وحدت با هدف مشترك كه سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي را به دنبال دارد مي باشد .

اگر كسي در فكر انشقاق بين مسئولين و بهره برداري سياسي بود از عملكردش پشيمان شد چون هيچ اختلافي مسئولين در شهرستان ندارند و خصوصا بنده مخلص همه مسئولين عزيز و نمايندگان محترم و خدمتگزار مردم شريف اين خطه مقدس هستم.

رسيدگي به امور اين مردم شريف را وظيفه قانوني ديني و اخلاقي خود ميدانم و ابدا با كسي مشكل ندارم لذا با توجه به سيلابهاي بالا دست كه عنقريب به آبادان خواهد رسيد به تمام دستگاههاي دولتي و وابسته به دولت اعلام مي نمايم با برنامه ريزي منسجم و اجراي مصوبات اين جلسه در آماده باش كامل و مجريان خوبي باشند.

وي تاكيد كرد كه در حوزه بهمن شير و اروند صغير هم تمهيدات لازم اتخاذ شده و و گروههايي با تركيب ٢٥٠ نفر بصورت جهادي در دسته هاي مختلف وظيفه كنترل و پايش اوضاع را دارند.

وي خاطر نشان كرد سازمان منطقه آزاد اروند مسئوليت كنترل اروند صغير و حوزه بهمن شير را دارد و معاون محترم عمراني سازمان دستورات لازم را صادر كرده است.

سپس جليل مختار نماينده  آبادان به ايراد سخن پرداخت و تاكيد نمود عليرغم تلاشهاي مستمر و جهادي آقاي دكتر موسوي فرماندار محترم، متاسفانه بعضي از رسانه ها از قول بنده موارد نادرستي را منتشر كردند كه از همين تريبون اعلام ميكنم همه مطالب نسبت داده شده به اينجانب در خصوص دكتر موسوي فرماندار محترم ابادان كذب محض است و قويا آنها را تكذيب ميكنم و از منتشركنندگان كه خوشبختانه شناسايي هم شده اند شكايت خواهم كرد.

وی عنوان كرد فرماندار عزيز به صورت خستگي ناپذير در حال ارائه خدمت است و اجازه نمي دهيم كسي ايشان را تخريب نمايد.

جليل مختار سپس با ارائه پپيشنهاداتي در خصوص مقابله با سيل احتمالي براي همه مسئولين آرزوي موفقيت نمود.

در اين جلسه دكتر عامر كعبي و تني چند از مسئولين پيشنهاداتي ارئه نمودند.