تاریخ انتشار خبر: 8 مرداد 1397 | 20:29:30
کد خبر : 3069

تقدیر معاون رییس جمهوری از مدیر کل مدیریت بحران خوزستان

به گزارش زاگرس نشینان-عیسی کلانتری،معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست ، با ارسال تقدیرنامه ای به مدیرکل بحران استانداری خوزستان، مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام کرد. متن این تقدیرنامه به شرح زیر است: جناب آقای دکتر کیامرث حاجی زاده مدیرکل محترم مدیریت بحران استانداری خوزستان با سلام خدمت در […]

به گزارش زاگرس نشینان-عیسی کلانتری،معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست ، با ارسال تقدیرنامه ای به مدیرکل بحران استانداری خوزستان، مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام کرد.

متن این تقدیرنامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر کیامرث حاجی زاده

مدیرکل محترم مدیریت بحران استانداری خوزستان

با سلام

خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفاظت از محیط زیست افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را به شایستگان سپرده تا با حرکت در مسیر اعتلای ارزش های اسلامی پرچم دار حفاظت از محیط زیست این مرزبوم که به برکت خون شهیدان گرانقدرمان برافراشته ؛ همچنان در افق پیروزی به اهتزاز نگه دارند.
اینجانب ضمن ارج نهادن به همکاری و کوشش مجدانه جنابعالی در خصوص همکاری با مجموعه محیط زیست استان برخود لازم می دانم از این زحمات و خدمات شایسته تقدیر و تشکر نمایم.
امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولیعصر عج و با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری در پیشرو اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.

عیسی کلانتری
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان