تاریخ انتشار خبر: 16 آذر 1402 | 22:59:32
کد خبر : 15230
تسهیل در جذب نیروی انسانی متخصص صنعت نفت از طریق بورسیه‌های تحصیلی در جلسه هیات رئیسه دانشگاه صنعت نفت با حضور معاون وزیر نفت مطرح شد:

تسهیل در جذب نیروی انسانی متخصص صنعت نفت از طریق بورسیه‌های تحصیلی در راستای توسعه صنعت نفت و جذب نیروی انسانی متخصص، بورسیه‌های تحصیلی در صنعت نفت به عنوان یک راهکار موثر برای تسهیل جذب نیروی انسانی متخصص در این حوزه مطرح شده است

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ جلسه هیات رئیسه دانشگاه صنعت نفت آبادان با حضور خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون وزیر نفت، دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، گلپایگانی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و عذاری مدیرعامل شرکت اروندان برگزار شد. در این نشست، اعضای هیئت رئیسه داشنگاه صنعت نفت […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ جلسه هیات رئیسه دانشگاه صنعت نفت آبادان با حضور خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون وزیر نفت، دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، گلپایگانی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و عذاری مدیرعامل شرکت اروندان برگزار شد.

در این نشست، اعضای هیئت رئیسه داشنگاه صنعت نفت به بیان مسائل و راهکارهای اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه و نحوه جذب و استخدام ایشان پرداختند.

در یک تلاش جدید جهت تسهیل جذب دانشجویان نخبه در صنعت نفت، خجسته مهر، معاون وزیر نفت اعلام کرد: برنامه‌ریزی ها برای اخذ مجوز اعطای بورسیه تحصیلی از سوی وزارت نفت به دانشجویان نخبه شده است.

با توجه به اهمیت صنعت نفت برای توسعه کشور و نیاز به نیروی انسانی متخصص در این حوزه، معاون وزیر نفت، قصد دارد با اعطای بورسیه تحصیلی به دانشجویان نخبه، جذب و پذیرش آن‌ها را تسهیل نماید.

این تدابیر همچنین به هدف جذب هیئت علمی دانشگاه در صنعت نفت از طریق بکارگیری متخصصان و صنعتگران نفت نیز می‌پردازد.

وی در پایان گفت: برنامه ریزی شده است که بورس‌های تحصیلی در رشته های صنعت نفت به دانشجویان کشورهای همسایه نیز اعطا خواهد شد. این اقدام هدفمند در جهت نفوذ فرهنگی و تقویت روابط دوستانه با کشورهای همسایه است.