تاریخ انتشار خبر: 2 مرداد 1397 | 14:15:39
کد خبر : 3027
یادداشتی ازسیدحمیدحسینی:

تدوین طرح دو فوریتی اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

زاگرس نشینان-عاقبت طرح خاک خورده و دور نگهداشته تدوین طرح دوفوریتی اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در مجلس کلید خورد و ماده واحده این طرح با ۱۹۴ رأی موافق، ۳۶ رأی مخالف و ۲ رأی ممتنع از مجموع ۲۴۰ نماینده حاضر “۷۰درصد” در جلسه موافقت کردند. این اولین قدم در شفاف سازی دولت و […]

زاگرس نشینان-عاقبت طرح خاک خورده و دور نگهداشته تدوین طرح دوفوریتی اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در مجلس کلید خورد و ماده واحده این طرح با ۱۹۴ رأی موافق، ۳۶ رأی مخالف و ۲ رأی ممتنع از مجموع ۲۴۰ نماینده حاضر “۷۰درصد” در جلسه موافقت کردند.

این اولین قدم در شفاف سازی دولت و مجلس در مورد مدیرانی بود  که در حدود ۴ دهه پس از انقلاب در بالاترین سطوح مدیریتی کشور تکیه  زدند و به هیچ وجهی حاضر به ترک پست خود نبودند.

اکنون در هفته آینده این طرح در کمیسیون مطرح و با رفع اشکالات جزئی به تصویب نهایی می رسد. و سپس نوبت به اجرایی شدن آن می رسد که ما در این راستا به استان خود می پردازیم .

استاندار محترم و جوان خوزستان دکتر غلامرضا شریعتی که همواره شفافیت و پشتکار در خدمت به مردم خوزستان را در سرلوحه کار خود قرار داده است، شفاف سازی لازم در مورد سابقه بیمه و کارکرد چنین مدیرانی در استان اقدام نماید تا همه ما شاهد کنار گذاشتن کسانی باشیم که بیش از ۴ دهه بر مسند ریاست تکیه زده اند و رهایش نمی کنند.

از معاونین محترمش دکتر هاشمی زاده و قدرت الله دهقان و جمال عالمی نیسی فرماندار محترم اهواز و منصورکتانباف شهرداراهوازگرفته تا مدیران عالی و بازنشسته وزارت نفت ادارات متعدد استان خوزستان که در رقم بیکاری جزو استانهای برتر  و در رقم سواد پایین ترین است.

در حقیقت باید اذعان کرد مدیریت استان ما مدیریتی با میانگین سنی بالا است که امیدواریم به همت استاندارجوان و کوشا وبه  دستور مجلس شورااسلامی ترکیب مدیریتی  به جوان تبدیل شوند.

این بخش بزرگی در تاریخ جمهوری اسلامی خواهد بود که پوست اندازی مدیران قدیمی را شامل می شود و امید است با آمدن جریان مدیریتی جوان و خلاق و با سواد و نیز شجاع آینده بهتری برای استان پیش بینی نماییم.