تاریخ انتشار خبر: 3 آبان 1398 | 21:35:09
کد خبر : 6913
پاسخی به یک ادعای کذب!!!

تخریب مهندسی شده علیه اصلاح طلبان به چه قیمتی …؟؟؟

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛محمد شریفی پیشکسوت مطبوعات استان  دریادداشتی باعنوان تخریب مهندسی شده علیه اصلاح طلبان به چه قیمتی …؟؟ به مطلب کانال خبری انتخاب واکنش نشان داد. کانال خبری اطلاع رسانی انتخاب خوزستان در تاریخ۲/ ۸/ ۹۸ مطلبی با عنوان :” منفعت طلبی های شخصی در لوای اصلاح طلبی استانی”  مدعی گردید که […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛محمد شریفی پیشکسوت مطبوعات استان  دریادداشتی باعنوان تخریب مهندسی شده علیه اصلاح طلبان به چه قیمتی …؟؟ به مطلب کانال خبری انتخاب واکنش نشان داد.

کانال خبری اطلاع رسانی انتخاب خوزستان در تاریخ۲/ ۸/ ۹۸ مطلبی با عنوان :” منفعت طلبی های شخصی در لوای اصلاح طلبی استانی”  مدعی گردید که آقای سید جابر موسوی رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان خوزستان سوار بر یک خود روی لوکس و لاکچری شاسی بلند مدل اوتلندر ساخت کمپانی میتسوبیشی ، خانه به خانه دنبال یارگیری و مهندسی کردن انتخاب مجلس آتی است. نویسنده متن مذکور که هویت خود را آشکار نکرده است، آسمان را به ریسمان بافت و با توسل به اینکه خودروی آقای موسوی یک میلیارد تومان قیمت دارد، آن را دستاویزی کردکه ده ها اتهام و انگ را به ایشان بچسباند.
مطابق آخرین یافته ها و رویت سند و مدارک ماشین مورد ادعا ، این خودرو که دارای پلاک اروندی، مدل پایین و دست دوم است، حدود سه سال پیش به قیمت ۷۰ میلیون تومان (پیش از تحریم) به صورت اقساط از یکی از آشنایان خریداری نموده است.
و قیمت روز ماشین مذکور مطابق جداول فروش قیمت در دوم آبان ۹٨ حدود ۱۵۰ میلیون تومان ارزیابی و قیمت گذاری شده است. نویسنده مذکور ۱۵۰ میلیون تومان بدهد و ماشین به تضمین اینجانب به اسم ایشان سند زده خواهد شد. ایشان هم آن را به یک میلیارد بفروشد و بین دوستان منصفش تقسیم کند تا برای تخریب بعدی جان دوباره بگیرند.
این نوع بهانه جویی ها آنهم به استناد فرضیات سخیف بدور از اخلاق و انصاف است.
من سید جابر را از لحاظ خانوادگی کاملا می شناسم ، نه سرمایدار بودند و نه در مضیقه و همیشه دستشان به دهانشان می رسید و اینقد هم ملک و میراث داشتند و دارند که یک ماشین در آن قواره ای که نویسنده مطلب با اغراق گویی آن را بزرگ نمایی کرده اند بخرند. سید جابر هیچوقت و هیچگاه با من همراه نبوده است و در ارتباط با جفایی که بر من رفته بود، از طرف مقابل من هماره طرفداری می کرد، اما بنده به عنوان یک منتقد ، نمی توانم چشمهایم را ببندم و سکوت پیشه کنم.
دوستان پایگاه خبری انتخاب خوزستان نیک می دانند که ، نوکیسه های زیادی در این شهر رشد و نمو کردند که بعضی از آنها زیر سی سال هستند، از صفر به بی نهایت رسیدند ، ده ها قطعه زمین و منزل در تهران و اصفهان و اهواز، ویلا باغ در دزفول و ده ها هکتار زمین در… و …را به تملک در آوردند. اما از آنها سخنی به میان نمی آورند ، دلیل آنهم روشن است چون آن جماعت به لایه های قدرت وصل هستند.
بحث سرم سازی رازی که در سیستم قضایی مورد رسیدگی قرار گرفت ، و مرحله تجدید نظر آن هم سالهاست که به اتمام رسید و در کیفرخواست آن اشاره ای به سید جابر موسوی نشده است، ایشان نه جزو متهمین بود و نه در مظان اتهام قرار گرفتند ، نویسنده محترم اگر سندی حمل بر محکومیت ایشان در دست دارند به اشتراک بگذارد، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

شاید نقدهایی بر سید جابر وارد باشد ، اما نه بدین سیاق طریق که دوستان پایگاه خبری انتخاب خوزستان مهندسی شده به آن پرداختند. و شرط انصاف و مروت را از خود راندند.
دوستان عزیز ،شهر پر از معضل و مشکلات عدیده خرد و کلان است. سوءمدیریت ها در بعضی از ادارات بیداد می کند. چنانچه فهرست کردن و برشماردن همه آنها مثنوی هفتاد من می طلبد. اما گیر سه پیچ دادن به سید جابر بخاطر سوار شدن در ماشین شاسی بلند که شرح آن در صدر آمده است، مملو از بغض و کینه های دیرین و تسویه حساب های شخصی و بدور از آداب جوانمردی است.
شاید سید جابر هم برای کسب پست تلاشی کرده باشد،اما آنچه مسلم در دو دور دولت روحانی به هیچ مقام و منصبی نرسیده است. امادر عوض قدرت طلبان و منفعت طلبان هفت خط که به قدرت و ثروت رسیدند و نقش مجاهدان روز شنبه را ایفا کردند و اصلاح طلبان واقعی را خانه نشین و خانه خراب کردند و به ریش گردانندگان ستادهای روحانی هم خندیدند. آیا پایگاه خبری انتخاب خوزستان این جماعت را نمی شناسد؟سید جابر که در دولت تدبیر نه پستی گرفت و نه بر صندلی قدرت نشست، بدهکار کدام تاوان و گناه ناکرده است که اینگونه و به سفارش عوامل پشت پرده توسط عده ای قلم به مزد محکوم به تخریب است؟ پاسخ به این پرسش را به وجدانهای بیدار واگذار می کنم.
آیا دوستان کوی انتخاب خوزستان آندسته از پیمانکاران قدر قدرت که غول شدند و به اشاره ای، مدیری را معزول و دیگری را منصوب می کنند ، را نمی بینند و نمی شناسند،چرا این طیف افرادسوژه نویسنده محترم آن پایگاه خبری نشدند؟؟، چرا نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی که جایگاه قوه مجریه را در استان تقلیل دادند و هرچه دلشان خواست مدیر جابجا کردند ، اما نویسندگان پایگاه خبری انتخاب خوزستان چراغ سبز نشان دادند و با لبخند از کنارشان گذشتند؟ کاش نویسندگان آن پایگاه خبری ،به شاخص های اقتصادی و آموزشی و تعطیلی صنایع و مقام دوم بیکاری هم نقدی می نوشتند و….
خداوند عاقبت همه ما را ختم بخیر بکند، چشم هایمان را روی نحوه فروش سیلوی اهواز به آن بزرگی می بندیم، تصرف حریم رودخانه و ساخت سازها و رستوران های لاکچری را نمی بینم………اما مسائل ریز و خاله زنکی را خوب می بینیم.