تاریخ انتشار خبر: 20 شهریور 1402 | 22:00:26
کد خبر : 14883
تجمع گسترده ایثارگران مقابل جهاد کشاورزی خوزستان

کشاورزانِ امروز ؛ رزمندگان دیروز به صف معترضین به پریچهر پیوستند / از بدقولی جهاد کشاورزی تا هشدار به پریچهر

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛در حالیکه در اردیبهشت ماه و در هنگام سفر رئیس جمهور، صدها کشاورز با در دست گرفتن بنرهای اعتراضی نارضایتی خود از مدیریت ضعیف پریچهر رییس سازمان جهاد کشاورزی را به اطلاع رییس جمهور رسانده بودند. این بار جمعی از کشاورزان ایثارگر جفیر با تجمع در مقابل سازمان جهاد کشاورزی استان […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛در حالیکه در اردیبهشت ماه و در هنگام سفر رئیس جمهور، صدها کشاورز با در دست گرفتن بنرهای اعتراضی نارضایتی خود از مدیریت ضعیف پریچهر رییس سازمان جهاد کشاورزی را به اطلاع رییس جمهور رسانده بودند.

این بار جمعی از کشاورزان ایثارگر جفیر با تجمع در مقابل سازمان جهاد کشاورزی استان به صف معترضین مدیریت پروازی پریچهر پیوستند و با انتقاد از سیاست های این سازمان گفتند: ما فقط حق قانونی خود را می خواهیم و از بدقولی ها خسته و بلاتکلیف مانده ایم و به آقای پریچهر رییس جهاد کشاورزی استان هم هشدار می دهیم تا مشکلات ما را در تعاونی ایثارگران جفیر حل نکند دست از اعتراض برنمی داریم.

رییس هیات مدیره تعاونی ایثارگران جفیر هم در همین خصوص در گفتگویی کوتاه گفت: طرح جفیر رها شده است و از این بابت نگرانیم. ما ایثارگریم و انتظار داریم مسئولین بیایند و اشتباه خود را در این طرح بپذیرند تا موضوع جمع شود.

لازم به ذکر است تاکنون دو وزیر(ساداتی نژاد و نیکبخت) و یک سرپرست(آقامیری) پس از افشای آمارسازی های گسترده رییس سازمان جهاد کشاورزی و همچنین قرار گرفتن نام پریچهر در صدر لیست ۱۵ نفره عزلی های سفر ریاست جمهوری در پی برکناری وی بوده اند که منابع مطلع می گویند با حمایت قاطع و اعمال نظر سید نظام الدین سجادی(هم ولایتی و رییس سابق پریچهر در شرکت شهرکهای کشاورزی) که مشاور کشاورزی استاندار خوزستان و جدیدا همزمان مشاور نیکبخت وزیر کشاورزی شده، از عزل پریچهر جلوگیری نموده است به نحویکه در اتفاقی که تاکنون در ۴۵ ساله پس از انقلاب اسلامی بی نظیر بوده، نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی در دو مرحله ۳ گزینه از برجسته ترین متخصصین و مدیران بومی و غیر بومی را شخصا مصاحبه تایید و برای اخذ موافقت به استاندار خوزستان معرفی کرده که ظاهرا مشاورت های سجادی به دکتر محراب باعث شده استاندار در روندی غیر معمول و بی سابقه هنوز تصمیمی نگیرد و استان و بخش کشاورزی در تنش و التهاب باقی بماند.