تاریخ انتشار خبر: 3 شهریور 1400 | 18:50:54
کد خبر : 10705

تجلیل از داروسازان خوزستانی به روایت عکس

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به همراه جمعی از مدیران این معاونت با رعایت پروتکل های بهداشتی به مناسبت روز داروساز با حضور در برخی داروخانه های استان از داروسازان خوزستانی با اهدا گل از تلاش های داروسازان قدردانی کرد.

تجلیل از داروسازان خوزستانی به روایت عکس

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشنینان؛دکتر حسین بزرگرمعاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به همراه جمعی از مدیران این معاونت با رعایت پروتکل های بهداشتی به مناسبت روز داروساز با حضور در برخی داروخانه های استان از داروسازان خوزستانی با اهدا گل از تلاش های داروسازان قدردانی کرد.

برزگر معاون غذا و داروی این دانشگاه به همراه دکتر مرضیه عجمی مدیر نظارت بر دارو و دکتر فریده بونسی رئیس اداره تحقیق و توسعه و آموزش مردمی معاونت به مناسبت  فرا رسیدن پنجم شهریور، زادروز حکیم فرزانه زکریای رازی و روز داروساز با رعایت پروتکل های بهداشتی  با حضور در برخی داروخانه های استان از داروسازان خوزستانی با اهدا گل از زحمات و تلاش های این قشر فرهیخته و زحمت کش قدردانی کرد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اهواز در حاشیه تجلیل از داروسازان خوزستانی گفت: روز داروساز فرصت مناسبی برای یادآوری و تجلیل از نقش مهم و تعیین کننده جامعه داروسازان در چرخه نظام تامین سلامت و بهداشت درمان کشور به خصوص خوزستان است و بنده به نوبه خود فرا رسیدن این روز را به تمامی داروسازان تبریک عرض می نمایم.