تاریخ انتشار خبر: 2 شهریور 1397 | 12:37:11
کد خبر : 3272

تبریک رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان به مناسبت هفته دولت

  تبریک  رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان به مناسبت هفته دولت رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان هفته دولت را تبریک گفت. بنا بر گزارش زاگرس نشینان؛ رییس سازمان در پیامی فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت. در این پیام آمده است: هفته دولت نمادی از سرافرازی و اقتدار ایران اسلامی است که یادآور بزرگانی چون […]

 

تبریک  رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان به مناسبت هفته دولت

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان هفته دولت را تبریک گفت.

بنا بر گزارش زاگرس نشینان؛ رییس سازمان در پیامی فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: هفته دولت نمادی از سرافرازی و اقتدار ایران اسلامی است که یادآور بزرگانی چون شهید رجایی و شهید باهنر می باشد. شاکریم که خداوند منان توفیق خدمت به مردم غیور و کشاورزان شریف و سخت ­کوش استان زرخیر خوزستان را چون امانتی بزرگ به ما واگذار نموده است.

با گرامیداشت این روز ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند به تمامی دولتمردان ، کارمندان خدوم و خانواده بزرگ جهادکشاورزی استان خوزستان، هم قسم می­شویم تا وظیفه خطیر تامین امنیت غذایی ایران اسلامی را در راستای تحقق آرمان های امام راحل خمینی کبیر (ره)، مقام عظمای ولایت و همچنین سربلندی کشورمان با جان و دل انجام دهیم.

در سالی که مزین شده به نام «حمایت از کالای ایرانی» یکی از بازرترین مصداق آن تولید محصولات کشاورزی است که طرح های خود اتکایی در بسیاری از محصولات استراتژیک از جانب وزارت متبوع تدوین و به تبع آن در دستور کار این سازمان قرار دارد. این در حالی است که  پاسداشت از منابع پایه آب و خاک به لحاظ حفظ محیط زیست از اولویت های ضروری می باشد.

به مناسبت این هفته تعداد ۵۴ پروژه در زیر بخش های مختلف بخش کشاورزی افتتاح خواهد شد که امید است با اشتغالزایی، افزایش تولیدات بخش کشاورزی و حمایت از کالای ایرانی، برگی سبز و افتخارآفرین در تقویم پر ارج و قدر این مرز و بوم باشد.