تاریخ انتشار خبر: 12 اسفند 1396 | 11:12:39
کد خبر : 2202
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب:

تأسیسات قدیمی نفتی مسجدسلیمان به‎روز می شود

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از به روز رسانی تأسیسات قدیمی و فرسوده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان مطابق با جدیدترین استانداردها و فن آوری های روز خبر داد. به گزارش زاگرس نشینان ، بیژن عالی پور که در جمع مدیران، روسا و کارشناسان فنی و عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و […]

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از به روز رسانی تأسیسات قدیمی و فرسوده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان مطابق با جدیدترین استانداردها و فن آوری های روز خبر داد.

به گزارش زاگرس نشینان ، بیژن عالی پور که در جمع مدیران، روسا و کارشناسان فنی و عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان سخن می گفت، افزود: همه تأسیسات فرآورش نفت در این شرکت با توجه به اولویتی که در خصوص قدمت اماکن صنعتی داشت با استفاده از توانمندی نیروهای ایرانی طراحی و احداث شده است.

وی افزود: این تأسیسات که شامل کارخانه های متمرکز بهره برداری و نمک زدایی نفت و همچنین تزریق گاز هستند در مناطق مختلف همچون هفت شهیدان مسجدسلیمان، لالی، لب سفید، قلعه نار، کبود، هفتکل و نفت سفید توسط مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب احداث و وارد مدار خدمت شده است.

عالی پور خاطرنشان کرد : برخی از این واحدها همچون نمک زدایی متمرکز هفتکل و نفت سفید یا بهره برداری هفتکل وارد مرحله ی پیش راه اندازی شده و بزودی افتتاح می شوند .

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در پایان از رعایت موازین ایمنی در محیط های عملیاتی و اداری شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تقدیر کرد و خواستار توجه همیشگی به این مقوله به منظور حفظ ایمنی و سلامتی کارکنان به عنوان اصلی‎ترین و گران‎بهاترین سرمایه صنعت نفت شد.