تاریخ انتشار خبر: 4 اسفند 1401 | 00:36:10
کد خبر : 14067
مدیر منابع انسانی مناطق نفت‌خیز جنوب خبر داد:

بیش از ۲۰۰۰ كدپرسنلی و اطلاعات مشمولین بند(د)اخذ و ثبت سیستم جامع شد

مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از اخذ کد پرسنلی و تغذیه اطلاعات بیش از ۲۰۰۰ نفر از مشمولین استخدام بند (د) تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۴۰۰ کشور، در سیستم جامع نیروی انسانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان،منوچهر بارانی با اشاره به مکانیزه بودن فرایند استخدام مشمولین ایثارگری در این شرکت اظهار داشت: خوشبختانه با همت کارشناسان ستاد و اتخاذ رویکرد سیستمی فرایند استخدام مشمولین بند(د) برای نخستین‌بار کلیه مراحل فرایند مذکور به صورت یکپارچه و مکانیزه انجام گردید که علاوه بر تسریع در انجام کار، رضایت کارکنان از جنبه اطلاع‌رسانی به‌هنگام و شفافیت اطلاعات را همراه داشته است.

وی ضمن قدردانی و تشکر از همکاران مدیریت منابع انسانی افزود: در انجام این فرایند، مشارکت و هم‎ افزایی بسیار مطلوبی با همکاران سیستم جامع نیروی انسانی وزارت نفت، اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات، مهندسی ساختار و بهره‎وری، هسته گزینش و بهداشت و درمان صنعت نفت صورت پذیرفت که جای قدردانی ویژه دارد.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در پایان گفت: این آمادگی وجود دارد که تا پایان سال ۱۴۰۱ بشرط تایید صلاحیت گزینش سایر متقاضیان، کد پرسنلی ایشان در سیستم جامع تغذیه گردد.

شایان ذکر است بیش از ۴۰۰۰ نفر از ایثارگران معزز شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب متقاضی استخدام بند(د) تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۴۰۰ کشور می‎باشند.