تاریخ انتشار خبر: 17 آبان 1398 | 14:17:57
کد خبر : 7191
کورش مودت مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان:

بیش از ۱۵ هزار دانش آموز در مدارس شبانه روزی خوزستان تحصیل می کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: ۱۵ هزار و ۲۷۹ دانش آموز در مقاطع فنی و حرفه ای، کاردانش و متوسطه در مدارس شبانه روزی استان خوزستان تحصیل می کنند.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ، کورش مودت مدیرکل آموزش وپرورش خوزستان پیش از ظهر امروز جمعه در نشست مدیران دبیرستان های شبانه روزی استان که با حضور نماینده مردم رامهرمز و رامشیر برگزار شد، گفت: اولویت ها و برنامه های معاونت های آموزش متوسطه استان بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در این نشست تبیین شد.

وی افزود: در عین حال برگزاری یک دوره ضمن خدمت با عنوان « مهارت های ویژه سرپرستان مدارس شبانه روزی» در حوزه های مسائل تخصصی آموزشی، تربیتی، اخلاقی، روحی و روانی به مدت ۲۰ ساعت از برنامه های این نشست دو روزه بود.
مودت گفت: ارتقای کیفیت آموزشی، تعدیل نمرات امتحانات نهایی، شناسایی دبیرستان های لازم الاتوجه و تجلیل از دبیرستان های شبانه روزی برتر که دارای بالاترین رشد در میانگین نمرات بودند از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.
وی افزود: همچنین سه کارگروه بهبود کیفیت آموزش، طرح خوداتکایی و پیشرفت نمرات و درصد قبولی در نشست مدیران دبیرستان های شبانه روزی استان خوزستان تشکیل شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان یادآور شد: ۱۵ هزار و ۲۷۹ دانش آموز در مقاطع فنی و حرفه ای، کاردانش و متوسطه در سطح استان خوزستان در مدارس شبانه روزی در حال تحصیل هستند که از این تعداد ۶ هزار و ۵۳۱ نفر در دبیرستان های متوسطه نظری تحصیل می کنند.