تاریخ انتشار خبر: 14 تیر 1403 | 17:28:38
کد خبر : 15780

بیانیه کمیته مشارکت های مردمی ستاد انتخاباتی قالیباف در استان خوزستان به حمایت مسعود پزشکیان کاندیدای دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛کمیته مشارکت های مردمی ستاد انتخاباتی قالیباف در استان خوزستان در بیانیه ای حمایت خود را از مسعود پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام داشتند. در این بیانیه آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم ملت شریف ایران و مردم خونگرم و پر افتخار استان خوزستان ناگفته پیداست که ایران عزیز […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛کمیته مشارکت های مردمی ستاد انتخاباتی قالیباف در استان خوزستان در بیانیه ای حمایت خود را از مسعود پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام داشتند.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف ایران و مردم خونگرم و پر افتخار استان خوزستان ناگفته پیداست که ایران عزیز ما در یکی از حساس ترین برهه های تاریخی خود قراردارد، به گونه ای که گذر بی خطر از گذار ناهموار و پیچیده موجود نه تنها آسان نبوده بلکه مستلزم گشودن دریچه ای به دنیای جدیدی از دوراندیشی، کارآمدی، صداقت و درایت است.

ما زمانی می توانیم قدم به این دنیای جدید بگذاریم که در انتخاب خود ریشه ها و عوامل ناکامی ها و نابسامانی های موجود را بشناسیم و از تکرار و استمرار حیات آنها پرهیز کنیم. توهم گرائی، شعار زدگی، دروغ، ناکارآمدی، بحران زائی و وعده های فریبنده اما ناممکن، همگی از زمره عوامل موجد وضعیت حاضر کشور است.

به باور ما در شرایط کنونی رای ندادن و تحریم صندوق رای با خطر تقدیم مدیریت کشور به تندروترین و بیگانه‌ترین افراد با دانشگاه، علم و دانش و تخصص، و به تبع آن تداوم و تعمیق بحران های جاری کشور، همراه است.

خوشبختانه هم اکنون فرصتی فراهم آمده است که ما می‌توانیم با رای خود زمام امور کشور را به شخصیتی دانشگاهی، فرهیخته و درد آشنا بسپاریم که صداقت، پاکدستی، مردم دوستی، جانبداری از علم و دانش و تخصص و کارشناسی از جمله ویژگی های اوست.

کمیته مشارکت های مردمی ستاد انتخاباتی قالیباف در استان خوزستان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، برای توسعه‌ی ایران، برای پیشرفت خوزستان، برای دفاع از پرچم خدمت و پیشرفت، حمایت خود از مسعود پزشکیان برای تصدی ریاست جمهوری ایران اعلام می دارد چرا که معتقدیم پزشکیان هم اصولگرا، هم اصلاح‌طلب و مهمتر از همه مردمی است و به خروج ایران از انزوا فکر می‌کند و از هم‌میهنان عزیز خود نیز می‌ خواهیم که در این انتخاب با ما همراه شوند و در روز جمعه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ با حضور پرشور خود در مراکز رای گیری و رای به مسعود پزشکیان، آینده خود و کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دهند.

«خوش بود گر محک تجربه آید به میان»

«تا سیه روی شود هر که در او غش باشد»

با دعای خیر

کمیته مشارکت های مردمی ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف در استان خوزستان