تاریخ انتشار خبر: 8 اسفند 1402 | 15:49:47
کد خبر : 15468
بیانیه سوم

بیانیه سوم جبهه مردمی ایران سلام خطاب به ملت شریف خوزستان

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛جبهه مردمی ایران سلام در پیامی خطاب به ملت شریف خوزستان سومین بیانیه را صادر کرد بسم الله الرحمن الرحیم والذین استجابوا لربهم واقاموا الصلاه وامرهم شوری بینهم ومما رزقناهم ینفقون( آیه ۳۸ سوره شورا) مردم شریف کشور ایران انتخابات مجلس شورای اسلامی(قانونگذاری و نظارت)و مجلس خبرگان(تعیین، عزل و نظارت بر رهبر) […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛جبهه مردمی ایران سلام در پیامی خطاب به ملت شریف خوزستان سومین بیانیه را صادر کرد

بسم الله الرحمن الرحیم

والذین استجابوا لربهم واقاموا الصلاه وامرهم شوری بینهم ومما رزقناهم ینفقون( آیه ۳۸ سوره شورا)

مردم شریف کشور ایران انتخابات مجلس شورای اسلامی(قانونگذاری و نظارت)و مجلس خبرگان(تعیین، عزل و نظارت بر رهبر) در روز جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

در این دو انتخابات چه درصد مشارکت مردم پایین باشد چه بالا،تحت نظارت ناظران اجرایی و خود کاندیدها افرادی از احزاب مختلف یا مستقل در صورت کسب حد نصاب، انتخاب شده و بر کرسی ها تکیه خواهند زد.

به طور کلی برخی بنا به دستور شرع مقدس و وجوب آن در انتخابات شرکت می کنند،برخی برای حفظ ارزش هایشان و بعض دیگر جهت حل مسائل و مشکلات کشور و یا دلایل دیگر در انتخابات شرکت می کنند؛لکن طیف عمده ای نیز برای”امنیت” در انتخابات شرکت می کنند چراکه امنیت به عنوان یکی از نیازهای اساسی جوامع بشری که زیربنای اصلی توسعه، تعالی، پیشرفت، آبادانی، اقتدار و ثبات سیاسی است، فارغ از کشمکش های مفهومی، بدیهی ترین مطالبه مردم و دولتمردان در دنیای معاصر است.

تحلیل داده های آماری از حضور و عدم حضور گسترده مردم در اولاً راهپیمایی ها بالاخص راهپیمایی ۲۲ بهمن و ثانیاً در انتخابات ها حاکی از وجود رابطه عینی این دو مؤلفه با “امنیت” در ایران است؛بدین معنی که هرچه درصد مشارکت مردم در انتخابات بالا باشد تهدیدات امنیتی کاهش و بالعکس هرچه درصد مشارکت مردمی در انتخابات پایین باشد کشور با سیل تهدیدات و عملیات های ضد امنیتی زنجیره وار از طریق بیش از ۵۰ سرویس اطلاعاتی مواجه خواهد شد.

این در حالیست که در جدید ترین آمار ها، گروهک های تروریستی معاند که نقش پیمانکار عملیات های تروریستی سرویس های اطلاعاتی را در خاک کشور اجرا می کنند به عدد ۱۵۰ گروهک رسیده است.

از سوی دیگر نیز تحقق محسوس مفهوم” امنیت ” و برخورداری از آن در ردیف اولین و مهم ترین مطالبه مردمی است که بی تردید در تمام ساختارهای نظام های سیاسی دنیا در کانون توجه سیاست گذاران و مردم قرار دارد که به تناسب ایدئولوژی و نوع حاکمیت نیز متفاوت خواهند بود.

در ایران نیز این امنیت پایدار علیرغم تهدیدات پیوسته و مستمر در ۴۵ سال گذشته،با عنایات ویژه حضرت صاحب الزمان ارواحنافداه و جان فشانی ها و مجاهدت های خاموش سربازان گمنام در وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و فرماندهی انتظامی به پشتوانه کمک ها و همیاری مردمی محقق گشته است که مشارکت و تشویق به مشارکت در کلیه انتخابات ها ذیل این همیاری و کمک های مردمی در تأمین امنیت پایدار کشور قرار می گیرد‌.

در یک نظرسنجی صورت گرفته توسط یک مرکز معتبر، در پاسخ به سؤال[چرا در انتخابات شرکت می کنید؟] بیش از ۳۰ درصد از افراد دلیل خود را “امنیت “ذکر کرده اند.

مخلص سخن که با هر مرام و دین و گرایش سیاسی،باهر شغل و فعالیتی،چه ساکن در ایران چه خارج از ایران،چه موافق نظام جمهوری اسلامی و چه مخالف،چه راضی از وضعیت معیشتی و مشکلات اقتصادی و چه ناراضی و منتقد،بایستی برای تحقق واژه مقدس”امنیت” در انتخابات شرکت کرد.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

جبهه مردمی ایران سلام