تاریخ انتشار خبر: 6 خرداد 1402 | 18:06:35
کد خبر : 14460
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران:

بهداشت و درمان یكی از موضوعات مهم در شركت ملی نفت ایران است

محسن خجسته مهر امروز ۵خردادماه در آیین کلنگ زنی ساختمان جدید بیمارستان نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: اصلی ترین هدف ما از حضور در مسجد سلیمان ادای احترام به مردم این شهرستان است

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران گفت: حوزه بهداشت و درمان یکی از موضوعات مهم در شرکت ملی نفت ایران است که به آن توجه جدی داریم.معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: بیمارستان مسجدسلیمان همزاد با کشف نفت در این شهر است و همانطور که در‌ همه این سال ها نفت توسعه پیدا کرد باید به صورت متوازن این مساله نیز توسعه می یافت.

خجسته مهر عنوان کرد: توسعه باید متوازن، برابر و همه جانبه باشد. نمی شود که نفت و گاز تولید کنیم و بگوییم که کاری به بهداشت و درمان و مسایل اجتماعی نداریم بلکه باید با توسعه متوازن همه موارد را باهم پیش ببریم.

وی با بیان اینکه توسعه میادین نفت و گاز باید همه جانبه شود، افزود: مجلس شورای اسلامی باید حداکثر سهم را برای توسعه مناطق نفت خیز و گاز خیز در نظر بگیرد تا بتوان به صورت مستمر به این مناطق کمک کرد. 

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به کلنگ زنی احداث ساختمان جدید بیمارستان نفت مسجدسلیمان گفت: بیمارستانی که در مسجدسلیمان ساخته میشود از سوی شرکت ملی نفت ساخته و حتی تجهیز خواهد شد تا بیمارستانی مجهز و در شان مردم باشد زیرا که انجام چنین خدماتی در‌ مقایسه با تولید نفتی که انجام می دهیم بسیار اندک است.

بنا به این گزارش در این مراسم علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی، دکتر هاشمی مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و جمعی از مسولان کشوری و استانی حضور داشتند.