تاریخ انتشار خبر: 24 دی 1400 | 13:03:12
کد خبر : 11772
یادداشتی از سیدحمیدحسینی:

بلاهای غیرطبیعی چه بر سر خوزستان می آورد؟!

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی فعال سیاسی-اجتماعی دریادداشتی باعنوان:بلاهای غیرطبیعی چه بر سر خوزستان می آورد؟! از زمان شروع ‌به ‌کار دولت جدید، انتصاب‌های فامیلی، گروهی و جناحی بدون درنظرگرفتن تخصص و تجربه لازم با چنان سرعتی انجام می‌شود که گویا شعار شایسته‌سالاری و ممنوعیت فامیل‌بازی انقلابیون در زمان انتخابات اصلا مطرح نشده است. رییس […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی فعال سیاسی-اجتماعی دریادداشتی باعنوان:بلاهای غیرطبیعی چه بر سر خوزستان می آورد؟!

از زمان شروع ‌به ‌کار دولت جدید، انتصاب‌های فامیلی، گروهی و جناحی بدون درنظرگرفتن تخصص و تجربه لازم با چنان سرعتی انجام می‌شود که گویا شعار شایسته‌سالاری و ممنوعیت فامیل‌بازی انقلابیون در زمان انتخابات اصلا مطرح نشده است.

رییس جمهوری گفته بود: با توجه به شرایط خاص استان خوزستان برای رفع مشکلات موجود نیازمند استقرار مدیران در استان هستیم و مدیران پروازی نمی توانند بر مشکلات استان فائق آیند.

متاسفانه در روزهای گذشته نه اینکه از تعداد مدیران پروازی در خوزستان کاسته نگردیدبلکه به شمار آنها افزوده گردید. که شاهکار این انتصابات ،انتصاب علی عسکری رئیس سابق رسانه ملی بعنوان مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس بوده است که صدای حامیان دولت را در آورده است.

از سوی دیگر انتصابات در خوزستان با مولفه قومگرایی و فامیل بازی روزانه در جریان است تا جاییکه اوج این انتصابات به آقازاده باجناق معاون اول رئیس‌جمهور برمی گردد که با دوسال استخدام و پنج ماه سابقه مدیریت در اداره کار دزفول با لابیگری جناب مخبر گزینه جدی اداره کل کار،تعاون و رفاه اجتماعی خوزستان است. یا انتصاب آخوند علی دزفولی با ۶۷ سال سن بعنوان سرپرست دانشگاه شهید چمران؛وسایر انتصابات که صورت گرفته است،هیچکدام رنگ شایسته سالاری به خود نگرفته است.
همچنین در روزهای آتی مسعودحمیدی نژاد فردی سالخورده با توجه به اینکه آموزشی پرورشی می باشد اما کمتر در بدنه آموزش و پرورش بوده است.ایشان عمر کاریش را در ارشاد اسلامی ،استانداری و یا شورای مساجد بوده است و در حال حاضر گزینه جدی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان است.

این روزها اگر به بعضی ادارات که همشهریان جناب معاون اول بدست گرفته اند سری بزنید قطعا شاهد تبعیضات فراوانی خواهید بود که در هیچ دوره ای از کشور و حتی قبل از انقلاب ندیده بودیم.

در این راستا یکی از مدیران پرحاشیه که اخلاق ارباب و رعیتی با همکارانش در مجموعه دارد و علاقه خاصی به فست فود همبرگر تنوری دارد.متاسفانه ماشین های دولتی را برای استفاده اموارات شخصی برای همشهریانش در نظر می گیرد و هیچ گونه نظارتی وجود ندارد تا با ایشان برخورد گردد.

این انتصابات مختص به مدیریت استان نبوده است بلکه به زیر مجموعه‌های دستگاه‌های مربوطه سرایت نموده است. وعملا نارضایتی های فراوانی بدنبال داشته است.

به گفته فرزند آیت الله هاشمی رفسنجاني اگر دولت رئیسی مخبر را کنترل نکند به حاشیه رفته است کما اینکه تا این لحظه که ناظره گر بودیم اینگونه بوده است.

آقای رئیس جمهور

خوزستان در حال معامله است و نخبگان اقوام خوزستانی از عملکردتان در این استان نگرانند اگر بخود نیایید و اطرافیانتان را اصلاح نکنید این بلاهای غیرطبیعی دولت شما را به حاشیه خواهد برد.