تاریخ انتشار خبر: 30 اردیبهشت 1398 | 01:01:44
کد خبر : 5155
معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان خوزستان

بر اساس ماده ۹۴ قانون نمی توانیم به هیچ تیم لیگ برتری از هیچ طریقی کمک کنیم.

به گزارش  زاگرس  نشینان؛ ابراهیم نصیری معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: در فصل پیش رو این اداره کل مانندفصل قبل هیچ دخالتی درمسایل فنی و ساختار تیم فوتبال نفت نخواهد داشت. نصیری با بیان این که بر اساس ماده ۹۴ قانون نمی توانیم به هیچ تیم لیگ برتری از هیچ […]

به گزارش  زاگرس  نشینان؛ ابراهیم نصیری معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: در فصل پیش رو این اداره کل مانندفصل قبل هیچ دخالتی درمسایل فنی و ساختار تیم فوتبال نفت نخواهد داشت.

نصیری با بیان این که بر اساس ماده ۹۴ قانون نمی توانیم به هیچ تیم لیگ برتری از هیچ طریقی کمک کنیم و در فصل پیش رو نیز این اداره کل تحت هیچ شرایطی دخالتی در امورهیچ تیم لیگ برتری نخواهد داشت.

نصیری با بیان این که حیدری مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان خوزستان به احترام خوزستان و محرومیت مسجدسلیمان فراتر از توان خود برای این تیم زحمت کشیده است وازابتدای فصل اقدامات بسیاری مانند مجوز فعالیت هییت مدیره ورایزنی لازم بافدراسیون فوتبال برای پیشگیری ازانتقال بازی های نفت به ورزشگاه دیگری و… نمود اما به دلایل قانونی در فصل پیش رو مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به عنوان مالک این تیم باید جهت جذب اسپانسر اقدام و هزینه های این تیم را تامین کند.

وی با بیان این که مدیرکل ورزش و جوانان استان معتقد است به عنوان وظیفه افتخار می کنیم هر آن چه در فصل گذشته در توان این اداره کل بود انجام دادیم.  اما از این پس در هیچ سطح دخالت در اموراین تیم نخواهیم داشت.

وی گفت: انتخاب هیئت مدیره و سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان بر عهده مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان خواهد بود که برای این تیم آرزوی موفقیت و سربلندی را داریم.