تاریخ انتشار خبر: 6 فروردین 1403 | 16:30:15
کد خبر : 15571

برنامه تعمیرات دوره ای ماشین آلات نفت و گاز مارون به میزان ۹۵ درصد تحقق یافت

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، یکشنبه ۵ فروردین از تحقق ۹۵ درصدی برنامه تعمیرات  دوره ای تجهيزات و ماشين آلات زير ۴ هزار اسب بخار این شرکت در سال ۱۴۰۲ خبر داد و یادآور شد که این مهم در نوع خود، دستاوردی بی سابقه به شمار می آید. […]

12.jpg
12.jpg

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، یکشنبه ۵ فروردین از تحقق ۹۵ درصدی برنامه تعمیرات  دوره ای تجهيزات و ماشين آلات زير ۴ هزار اسب بخار این شرکت در سال ۱۴۰۲ خبر داد و یادآور شد که این مهم در نوع خود، دستاوردی بی سابقه به شمار می آید.

قباد ناصری ضمن تبریک نوروز و تاکید بر دنبال کردن هدف “جهش تولید با مشارکت مردم” اظهار داشت: پس از پیگیری های مستمر و تامين كالای مورد نیاز این ماشین آلات پیچیده از منابع داخلی، ۷ دستگاه توربين و۵۲۳ تجهیز و ماشین فرآیندی حیاتی دیگر با تکیه بر توان و پشتکار کارکنان شرکت به ویژه در واحد نگهداری و تعمیرات(نت)، مورد تعمیر اساسی قرار گرفتند.

رئیس اداره نگهداری و تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، تجهیزات و ماشین آلات تعمیر شده را 5 دستگاه پمپ اصلی نفت،  143  دستگاه سایر  پمپ ها، ۳۱ دستگاه الکترو موتور، ۱۲۶ دستگاه جراثقال برقی و دستی، ۳۷  مخزن، ۱۱۸ ترانسفورماتور، ۲۸ کلید خانه (تاسیسات برقی)  به همراه ۳۵ دستگاه کمپرسور گازی و هوا برشمرد و گفت: افزون بر حمایت کامل مدیر عامل و تلاش های شبانه روزی کارکنان نت، تعامل سازنده شرکت با سازندگان داخلی و به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه فنی، عامل اصلی موفقیت در به انجام رساندن این مهم بود.

منوچهر حیدری نیا همچنین ابراز امیدواری کرد که در سال ۱۴۰۳ و با تداوم این روند،  تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه تعمیرات اساسی ماشین آلات فرایندی شرکت، دور از دسترس نخواهد بود.