تاریخ انتشار خبر: 9 اردیبهشت 1402 | 09:56:31
کد خبر : 14349
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در نشست شورای اداری شهرستان امیدیه

برای رفع مشكلات تقاضاها به سمت زیرساخت‌های اقتصاد مولد سرازیر شود

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، علیرضا دانشی امروز (۷ اردیبهشت) در نشست هماهنگی بهره‌برداری از طرح‌های شرکت ملی نفت ایران در آغاجری اظهار کرد: حوزه نفت کمک‌های مستمر خود را به مجموعه مناطق هم جوار با تأسیسات داشته، دارد و هر کاری کنیم وظیفه است و نفت را برای خدمت به مردم استخراج می‌کنیم. وی […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، علیرضا دانشی امروز (۷ اردیبهشت) در نشست هماهنگی بهره‌برداری از طرح‌های شرکت ملی نفت ایران در آغاجری اظهار کرد: حوزه نفت کمک‌های مستمر خود را به مجموعه مناطق هم جوار با تأسیسات داشته، دارد و هر کاری کنیم وظیفه است و نفت را برای خدمت به مردم استخراج می‌کنیم.

وی با بیان اینکه مردم امیدیه و بخش‌های پیرامونی آن، در جنگ حماسه‌ها آفریدند، افزود: امیدیه اکنون نسبت به امیدیه سابق زمین تا آسمان فرق می‌کند. انقلاب اسلامی کارهای بزرگی کرده و البته وظیفه ما است و هرکاری کنیم، کم است.تقاضاها را به سمت زیرساخت‌های اقتصاد مولد ببرید.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: مشکلات ممکن است فراوان باشد اما خواهش مندم که تقاضاها را به سمت زیرساخت‌های اقتصاد مولد شهرستان ببرید تا ایجاد شغل شود. مگر صنعت نفت چقدر برای استخدام نیرو کشش دارد؟ اما می‌شود زیرساخت‌ها را اصلاح کرد.

وی عنوان کرد: امیدیه از نظر کشاورزی ظرفیت‌های بسیار قوی دارد چرا کشاورزی صنعتی نیست و همچنان سنتی است؟ اگر کشاورزی فعال شود دامپروری نیز فعال و اشتغالزایی می‌شود. همه نگاه ما به طرف نفت است و نفت هم محدودیت‌های فراوان دارد.

دانشی گفت: در ارتباط با شهرک یاسر امیدیه، به نظر می‌آید باید طرح کلان وجود داشته باشد. ببینید وظیفه نفت چیست و ما حتما وظایف خود را انجام خواهیم داد. این زمین‌ها روی مخازن نیستند اما زمین‌ها متعلق به نفت است.