تاریخ انتشار خبر: 3 تیر 1399 | 00:04:20
کد خبر : 9016
خبرخوش مدیرعامل آب وفاضلاب خوزستان به پرسنل آب وفاضلاب روستایی استان:

بخشی از مطالبات تا دوهفته آینده پرداخت می گردد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛صادق حقیقی پور مدیرعامل آب وفاضلاب خوزستان با اشاره به پیگیری حل مشکلات این کارکنان اظهار کرد: بر اساس موافقت‌نامه‌هایی که با سازمان برنامه و بودجه در گذشته انجام شده، از ۶۳۲ نفر نیروی قرارداد طرحی آبفار، امکان پرداخت حقوق به ۱۱۳ نفر وجود داشت و از نظر قانونی مجوزی برای […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛صادق حقیقی پور مدیرعامل آب وفاضلاب خوزستان با اشاره به پیگیری حل مشکلات این کارکنان اظهار کرد: بر اساس موافقت‌نامه‌هایی که با سازمان برنامه و بودجه در گذشته انجام شده، از ۶۳۲ نفر نیروی قرارداد طرحی آبفار، امکان پرداخت حقوق به ۱۱۳ نفر وجود داشت و از نظر قانونی مجوزی برای پرداخت حقوق به دیگر کارکنان وجود نداشت.

وی افزود: با توجه به پیگیری‌های انجام شده، مشکل قانونی پرداخت حقوق به این افراد حل شد و از این پس مساله‌ای برای پرداخت حقوق به نیروهای قرارداد طرحی آبفای روستایی وجود ندارد.

ایشان بیان کرد: مشکل دیگر این کارکنان بحث عدم پرداخت حقوق‌ها است که حدود شش ماه حقوق دریافت نکرده‌اند. در این زمینه شرکت آبفای روستایی در نقدینگی مشکلاتی دارد و منتظر سازمان برنامه و بودجه هستیم تا اعتباری را برای پرداخت حقوق کارکنان به ما تخصیص دهد.

حقیقی پور در ادامه گفت:با پیگیری هایی که صورت گرفته مجوزپرداخت بخشی از مطالبات پرسنل را از منابع داخلی آب و فاضلاب استان گرفتیم که تا دوهفته آینده به حساب آنها واریز می گردد.

صادق حقیقی پور مدیر عامل آب و فاضلاب خوزستان در پایان گفت:مشکلات عدیده چندین ساله در آب روستایی وجوددارد که باید همه مسئولین ونمایندگان جهت رفع آنها همکاری وکمک نمایند.