تاریخ انتشار خبر: 22 شهریور 1396 | 18:17:10
کد خبر : 1089

بخاطر وضعیت بد شهرداری اهواز: وزارت کشور حکم کتانباف را زودتر اعلام کند

شورای پنجم با انتخاب بسیار معقولانه و خوب منصور کتانباف، می تواند در آینده وضعیت اسفبار اهواز باقی مانده از شورای چهارم را بر طرف نماید. در این بین سهم زاگرس نشینان؛  سه رای باباپور و جهان بخشی و قنوات، و انتصاب سرپرست اهوازی جزوی از برنامه موفق زاگرس نشینان بود. حالا در دوره گذر […]

منصور کتانباف شهردار منتخب شورای پنجم

شورای پنجم با انتخاب بسیار معقولانه و خوب منصور کتانباف، می تواند در آینده وضعیت اسفبار اهواز باقی مانده از شورای چهارم را بر طرف نماید.

در این بین سهم زاگرس نشینان؛  سه رای باباپور و جهان بخشی و قنوات، و انتصاب سرپرست اهوازی جزوی از برنامه موفق زاگرس نشینان بود.

حالا در دوره گذر و انتقال مسند به منصور کتانباف، اهوازی زمام امور را بدست گرفته است. امید است با پشتکار و همیت و دفاع از او شورای پنجم نگذاریم وضعیت بغرنج پیش بیاید تا مگر شهرداری به آرامش لازم خود برسد.

همچنین از مهندس اهوازی انتظار می رود بخاطر وضعیت عمومی شهرداری و پرسنل شهرداری و انزجار از کادر قدیمی این سرپرست محترم از نیروهای مدیریتی سید خلف موسوی استفاده ای نبرد.

منصور کتانباف گزینه منتخب شورای پنجم، شهردار بومی اهواز، بسیجی و با پشتکاری بسیار مثال زدنی، که می تواند در کمترین زمان ممکن خرابی های پیش آمده و بودجه های از دست رفته شهرداری را باز گرداند.

امید است کتانباف تواند با استفاده از کادر قدیمی خود در رایزنی ها و مدیریت های کلان شهر قطار مدیریتی خود را به راه انداخته و موفق گردد.

شهر اهواز به گفته کتانباف که هرگز از گذشته نمی گوید و فقط به آینده نگاه می کند، پتانسیل پیشرفت و موفقیت را داراست. او این پتانسیل را دیده است و مطمئنا در برابر هر مشکل راهکاری خواهد داشت.

بدیهی است، شورای پنجم با انتصاب کتانباف قصد دارد نام خود را به عنوان بهترین شورا و متحدترین شورا نامگذاری کرده و در خدمات رسانی و نظم به حد اعلاء برسد.

جامعه ی خبر و فعالان اجتماعی از استاندار محترم و وزارت کشور خواستار است حکم منصور کتانباف را هر چه سریعتر ابلاغ کرده تا مگر زودتر بتوانیم از توانایی های این شهردار آینده دار استفاده ببریم.

حمید حسینی

فعال اجتماعی – سیاسی