تاریخ انتشار خبر: 11 اردیبهشت 1399 | 12:42:48
کد خبر : 8813
امید در رگ های مسجدسلیمان جاری شد:

با پیگیری های های انجام شده،عملیات احداث جاده میانبر مسجدسلیمان-اهواز به طول ۵ کیلومتر آغاز شد

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان،با پیگیری های صورت گرفته،عملیات احداث جاده میانبر مسجدسلیمان-اهواز به طول ۵کیلومتر از سمت مسجدسلیمان آغاز شد و روند احداث این مسیر به جریان افتاد. در همین راستا محمد پاکدل از عملیات اجرائی کار بازدید و بر تداوم روند احداث این جاده تاکید کرد. فرماندار مسجدسلیمان در این بازدید با اشاره […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان،با پیگیری های صورت گرفته،عملیات احداث جاده میانبر مسجدسلیمان-اهواز به طول ۵کیلومتر از سمت مسجدسلیمان آغاز شد و روند احداث این مسیر به جریان افتاد.

در همین راستا محمد پاکدل از عملیات اجرائی کار بازدید و بر تداوم روند احداث این جاده تاکید کرد.

فرماندار مسجدسلیمان در این بازدید با اشاره به اینکه احداث این جاده تاثیر حیاتی در پیشرفت شهرستان دارد،گفت:با توجه اینکه در حال حاضر از سمت مسجدسلیمان،روند ایجاد این مسیر،به طول ۵ کیلومتر و در طرف دیگر همزمان در جریان است باید همه همت کنیم تا این پروژه را به سرانجام برسانیم.

وی گفت:خوشحالیم که روند احداث این جاده با سرعت در حال انجام است زیرا محقق شدن این کار،تاثیر بزرگی در پیشرفت و توسعه شهرستان مسجدسلیمان خواهد داشت.
همچنین  پاکدل در این بازدید در جمع مجری و پیمانکاران این پروژه عنوان کرد:خواستار تسریع در روند این پروژه هستیم و با همه توان و امکانات تا پایان احداث این جاده، حمایت خواهیم کرد.