تاریخ انتشار خبر: 31 فروردین 1400 | 18:52:51
کد خبر : 10046
مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان برگزار شد

با حضور معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

  به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛روز سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان استان خوزستان بصورت ویدئو کنفرانس با حضور دکتر امیرعباس منوچهری معاون درمان سازمان برگزار شد و آقای دکتر ولی منش به جای دکتر صادق جلیلی به عنوان سرپرست مدیریت درمان خوزستان معرفی گردید . مراسم تودیع دکتر صادق […]

 

با حضور معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛روز سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان استان خوزستان بصورت ویدئو کنفرانس با حضور دکتر امیرعباس منوچهری معاون درمان سازمان برگزار شد و آقای دکتر ولی منش به جای دکتر صادق جلیلی به عنوان سرپرست مدیریت درمان خوزستان معرفی گردید .
مراسم تودیع دکتر صادق جلیلی مدیر درمان سابق تامین اجتماعی خوزستان و معارفه دکتر علی ولی منش سرپرست جدید این مدیریت به صورت ویدئو کنفرانس با حضور دکتر منوچهری معاون درمان سازمان ، دکتر فولادی مدیر کل درمان مستقیم ، سید محمد مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان و جمعی از مسئولین مراکزدرمانی اهواز و ادارات ستادی  با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد .

دکتر منوچهری معاون درمان سازمان تامین اجتماعی ، استان خوزستان را به لحاظ استراتزیک حائز اهمیت دانست و گفت : خوزستان مورد توجه خاص مسئولین ارشد نظام از گذشته های دور بوده و حتی به لحاظ حساسیت ویژه در سال گذشته مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته که باید توجه ویژه ای به این استان شود.
وی افزود استانی که حق بزرگی به گردن کشور دارد و در دوران جنگ بیشترین صدمات به آن وارد شد متاسفانه بعد از جنگ آن چیزی که حق این استان بوده تمام و کمال ادا نشد .
معاون درمان سازمان در بخش دیگری از سخنان  خود از خدمات دکتر صادق جلیلی و مجموعه کارکنان مدیریت درمان استان خوزستان قدردانی کرد و برای دکتر علی ولی منش بعنوان سرپرست جدید مدیریت درمان آرزوی موفقیت کرد و اظهار داشت : دکتر علی ولی منش از پزشکان توانمند و با تجربه است که از پیشینه کاری و مدیریتی خوبی برخوردار است . معاون درمان  از ایشان خواست که نسبت به خواسته های بیمه شدگان و خدمت رسانی به مردم نهایت اهتمام را معمول دارد .
دکتر صادق جلیلی نیز در این مراسم ضمن تشکر از زیر مجموعه خود اظهار داشت اگر کاری انجام شد نتیجه تلاش و همکاری مجموعه بوده است و با ارائه گزارشی از عملکرد خود به بحران ها و حوادث غیرمترقبه از جمله سیل ، ریزگردها و بیماری کرونا اشاره کرد.
دکتر علی ولی منش سرپرست مدیریت درمان خوزستان ، سخنان خود را با صلوات به پیشگاه شهدا و با اشاره به فرمایش امام حسین (ع) که نیاز مردم را از نعمت های الهی دانست شروع کرد و افزود امام حسین (ع) شان خدمت گذاری را به حدی والا و ارزشمند می داند که فرموده است نیاز مردم از نعمتهای الهی است و از این نعمت ها خسته نشوید وی ابراز امیدواری کرد با  استعانت از خدای متعال و همکاری و همدلی و تشریک مساعی مجموعه مدیریت درمان در این مسئولیت خطیر، منشاء تحرک و تحول مثبت باشد .
با توجه به بیماری کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی امکان حضور مدیران سازمان مرکزی در استان خوزستان میسر نگردید و به همین خاطر ابلاغ سرپرستی آقای دکتر علی ولی منش توسط سید محمد مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان به نمایندگی از دکتر منوچهری معاون درمان سازمان تقدیم وی گردید .