تاریخ انتشار خبر: 4 دی 1402 | 15:45:22
کد خبر : 15305
برگزاری آیین تقدیر از بازنشستگان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب

بازنشستگان مدال های افتخار كشور و صنعت نفت هستند

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛آیین تقدیر از بازنشستگان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با حضور مدیران و جمعی از بازنشستگان به همت روابط عمومی ستاد مناطق و همکاری مدیریت عملیات غیرصنعتی و مدیریت منابع انسانی در مجموعه فرهنگی امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز برگزار شد. عصر روز یکشنبه ۳ دی ماه ۱۴۰۲ آئین تقدیر از […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛آیین تقدیر از بازنشستگان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با حضور مدیران و جمعی از بازنشستگان به همت روابط عمومی ستاد مناطق و همکاری مدیریت عملیات غیرصنعتی و مدیریت منابع انسانی در مجموعه فرهنگی امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز برگزار شد.

عصر روز یکشنبه ۳ دی ماه ۱۴۰۲ آئین تقدیر از بازنشستگان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت های تابعه با حضور علی رضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، محسن دهان زاده رییس هیات مدیره شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شهرویی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون،ناصری کریموند مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مجید منادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابوالقاسم حبیبی پور مدیر منابع انسانی و افشون رییس هیات مدیره کانون کارمندان بازنشسته نفت خوزستان، در سالن اجتماعات شهرک نفت اهواز برگزار شد. 

در این مراسم تعداد کثیری از کارکنان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت های تابعه که به افتخار بازنشستگی نائل گردیده اند، به همراه خانواده خود شرکت داشتند.

 در ابتدای این آیین افشون رییس هیات مدیره کانون کارمندان بازنشسته نفت خوزستان ضمن خیر مقدم به بازنشستگان محترم صنعت نفت، اظهار کرد: حدود ۳٠ هزار بازنشسته از صنعت نفت در شهرستان اهواز هستند که ۸ هزار نفر از آنها عضو کانون بازنشستگی استان خوزستان می‌باشند. 

وی افزود: جهت رفاه حال این عزیزان سالیانه برنامه های متنوعی از جمله اعزام بازنشستگان به همراه خانواده، به مشهد مقدس، شمال کشور، جزیره زیبای کیش و سایر موارد در ایام تابستان به اجرا در می آید. 

افشون با اشاره به امکان بروز بیماری‌هایی که کارکنان عموما پس از سنین بازنشستگی به آنها مبتلا می شوند، گفت: در شهرستان اهواز علاوه بر بیمارستان نفت، با چهار بیمارستان، آریا، مهر، آپادانا و اروند قرارداد داریم و بازنشستگان محترم می توانند از خدمات درمانی این بیمارستان ها نیز استفاده کنند. 

رییس هیات مدیره کانون کارمندان بازنشسته صنعت نفت خوزستان با بیان اینکه با ۱٠ درمانگاه در سطح شهر قرارداد داریم، عنوان کرد: مراکز درمانی دیگری از جمله فیزیوتراپی، آزمایشگاه، داروخانه و غیره مورد قرارداد صنعت نفت هستند که بازنشستگان محترم می توانند از خدمات آنها نیز استفاده کنند. 

وی در پایان سخنان خود اعلام کرد: که بسیاری از بازنشستگان از امکانات ورزشی و فرهنگی صنعت نفت استفاده نمی‌کنند و از آنها خواست که از این ظرفیت برای حفظ سلامتی خود بهره جوئی نمایند. 

حبیبی پور مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ضمن آرزوی سلامتی برای بازنشستگان این شرکت، اظهار کرد: بازنشستگان بخشی از تاریخ پر افتخار کشور و صنعت نفت هستند که بر گردن همه ما حق بزرگی دارند. 

وی با بیان اینکه بازنشستگان مدال های افتخار این کشور و صنعت نفت هستند، افزود: کار کردن برای نظام مقدس جمهوری اسلامی سن و سال نمی شناسد، به خاطر داریم که در طول دروان دفاع مقدس، دوران تحریم های ظالمانه شما با تمام تاب و توان برای استواری نظام مقاومت وجانفشانی نموده و امروز به وجود شما افتخار می کنیم. 

در ادامه محسن دهان زاده رئیس هیات مدیره شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به ایراد سخنرانی خود پرداخته و ضمن تشکر از دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، روابط عمومی مناطق و دیگر بانیان برگزاری شایسته این مراسم، گفت: هر اقدامی انجام دهیم از جبران زحمات شما بازنشستگان به عنوان پیش کسوتان صنعت پر افتخار نفت ناتوان خواهیم بود. 

وی افزود: اگر شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به عنوان یک قطب کلان اقتصادی و صنعتی، طی سالیان متمادی حائز جایگاه ارزشمندی در جنوب غرب کشور گردیده به یمن تلاش های مخلصانه شما بازنشستگان معزز بوده است. 

ادامه این آیین با برنامه های مفرح و متنوعی از جمله اجرای کنسرت و موسیقی زنده هنرمند ملی سالار عقیلی و گروه موزیکال همراه، اجرای گروه نمایش، پخش دو کلیپ قاب خاطره ها و گزارش جشن سال قبل، اجرای موسیقی زنده توسط خواننده بومی و شاخص علی تاجمیری، برگزاری مسابقه میان تعدادی از بازنشستگان و اهدای جوایز همراه بود. 

پس از اهدای ۳۱۵  لوح تقدیر  به پاس سال ها خدمت و پشتکار به بازنشستگان عزیز، پایان بخش این جشن باشکوه ضیافت شام به میزبانی روابط عمومی و مدیریت عملیات غیرصنعتی بود که طی آن مدیران مناطق نفتخیز جنوب در فضایی صمیمانه شام خود را در کنار بازنشستگان معزز صرف نمودند.