تاریخ انتشار خبر: 16 آبان 1398 | 13:52:53
کد خبر : 7168

بازدید نماینده ولی فقیه خوزستان از وضعیت آب و فاضلاب کوی مشعلی

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز با حضور در کوی مشعلی از آخرین وضعیت آب و فاضلاب کوی مشعلی بازدید و در نهایت در جمع مردم مستقر در مسجد محل حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز با حضور در کوی مشعلی از آخرین وضعیت آب و فاضلاب کوی مشعلی بازدید و در نهایت در جمع مردم مستقر در مسجد محل حضور یافت.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در حاشیه بازدید از خیابان‌ها و محل‌های تردد مردم در کوی مشعلی ضمن خداقوت به کارگران مشغول به کار، به صورت صمیمی و چهره به چهره با مردم نیز به گفت‌وگو پرداخت و پای درد و دل آنها نشست.

معضلاتی‌ همچون فاضلاب، آسفالت، نبود فضای سبز و پارک، آسفالت معابر سطح شهر و بوی نامطبوع آب، نبود فضای سبز و جابجایی گاومیش‌ها از کوی مشعلی از مهم‌ترین خواسته‌ها و گله‌مندی مردم بود که در حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان مطرح شد.

برخی از مسئولان استانی و شهرستانی به دعوت حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان در این بازدید و نشست حضور داشتند تا مشکلات مردم را پیگیری کنند.