تاریخ انتشار خبر: 6 دی 1398 | 17:15:02
کد خبر : 7817
نماینده ولی فقیه در خوزستان:

اهواز ۲۰ نقطه بحرانی سیل خیز دارد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به ۲۰ نقطه بحرانی سیل خیز در اهواز اظهارکرد: آب باران سالم است و در برخی کشورها به آب قابل مصرف تبدیل می شود و همچنین می توان فاضلاب که در اهواز بلای خانمان سوز شده به فرصت تبدیل کنیم. […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به ۲۰ نقطه بحرانی سیل خیز در اهواز اظهارکرد: آب باران سالم است و در برخی کشورها به آب قابل مصرف تبدیل می شود و همچنین می توان فاضلاب که در اهواز بلای خانمان سوز شده به فرصت تبدیل کنیم.

موسوی فرد با بیان اینکه خوزستانی ها زخم خورده و مار گزیده هستند گفت: در سال‌های ابتدایی دهه ۸۰ اعتبار گزافی برای حل فاضلاب خوزستان به این استان تزریق شد اما در این زمینه کاری صورت نگرفت و اتفاقی نیفتاد.

امام جمعه اهواز اظهار داشت: خواست مردم اهواز این است که قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا مشکل فاضلاب این شهر را حل کند و با وجود اینکه این قرارگاه پول زیادی از دولت طلب دارد اما با دست خالی افتخارمی‌آفریند ولی گاهی در حق آن بی انصافی می‌شود.

وی در پایان تاکید کرد: اگر قراراست میدان جدید تره بار افتتاح شود مشکلی نیست اما نباید کاری کنیم که افراد فعال درمیدان‌های قبلی بیکار شوند.