تاریخ انتشار خبر: 19 اسفند 1400 | 19:47:59
کد خبر : 12497

انتقاد تند نماینده رامهرمز از توزیع ناعادلانه اعتبارات در شهرستان‌ها توسط استانداری خوزستان

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ابراهیم متینیان نماینده رامهرمز و رامشیر در خصوص توزیع ناعادلانه اعتبارات در شهرستان‌ها توسط استانداری خوزستان بشدت انتقاد کرد.خلیلیان استاندار خوزستان نسبت به اعتبارات سفر حجت‌الاسلام رئیسی رئیس جمهور محترم در خصوص توزیع اعتبارات بین شهرستان های استان، محرومیت ،سرانه مردمی نفت شفاف سازی کند. ابراهیم متینیان در خصوص توزیع ناعادلانه […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ابراهیم متینیان نماینده رامهرمز و رامشیر در خصوص توزیع ناعادلانه اعتبارات در شهرستان‌ها توسط استانداری خوزستان بشدت انتقاد کرد.خلیلیان استاندار خوزستان نسبت به اعتبارات سفر حجت‌الاسلام رئیسی رئیس جمهور محترم در خصوص توزیع اعتبارات بین شهرستان های استان، محرومیت ،سرانه مردمی نفت شفاف سازی کند.

ابراهیم متینیان در خصوص توزیع ناعادلانه اعتبارات، اظهار داشت: آنچه که مشخص است در مرکز استان خوزستان موضوعی بر مبنای اصول قسط و عدل وجود نداشته و در توزیع عادلانه اعتبارات یک نوع اجحاف انجام می شود.وی، تصریح کرد: با توجه به اینکه نظامی داریم که بر پایه عدل و عدالت است این موضوع زیبنده نیست، محل تقسیم اعتبارات تصور مبهمی ندارد و تخصیص آنها باید انجام شود.

نماینده‌ی مردم شریف رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، گفت: انتظار مردم بعد از ۴ دهه به سر آمده و مردم خواهان عدالت هستند، چیزی که تا به امروز محقق نشده و در اعتبارات حوزه انتخابیه مورد لحاظ قرار نگرفته است. تقسیم کلاسیک منابع و اعتبارات براساس جمعیت اگر ادامه داشته باشد، شاهد تثبیت تبعیض خواهیم بود، فریاد عدالتخواهی مردم را بشنوید.

متینیان ضمن انتقاد از توزیع ناعادلانه اعتبارات استانی گفت: در توزیع این اعتبارات حق این منطقه ضایع شده است. اما طـی سالیان متمادی حـق مسلم و واقعی این حوزه انتخابیه ادا نشده است .وی عدم توجه جدی مسوولان به خصوص درتخصیص اعتبارات عمرانی به حوزه انتخابیه موجب شده که این شهرستان‌ها در یک محرومیت نسبی باقی بماند.

نماینده‌ی مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: متاسفانه در همه دولت‌ها استانداران توجه بیشتری به مراکز استان‌ها دارند.