تاریخ انتشار خبر: 31 شهریور 1396 | 14:08:20
کد خبر : 1127

امسال مهرمان با سرود آزادگی آغار می‌شود

فرارسیدن بهار علم و معرفت و غلبه دانایی بر جهل را ، محضر فرهنگیان معزز وصبور ، دانش آموزان ، هنرجویان و تمامی دوستداران و پاسداران حریم تربیت در میهن اسلامی و سرزمین زرخیز لاله های سرخ خوزستان ، تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امسال مهرمان با سرود آزادگی آغار می‌شود ، سرود پاسداری […]

فرارسیدن بهار علم و معرفت و غلبه دانایی بر جهل را ، محضر فرهنگیان معزز وصبور ، دانش آموزان ، هنرجویان و تمامی دوستداران و پاسداران حریم تربیت در میهن اسلامی و سرزمین زرخیز لاله های سرخ خوزستان ، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امسال مهرمان با سرود آزادگی آغار می‌شود ، سرود پاسداری از دین پیامبر اکرم (ص) ، سرود رسای امر به معروف و نهی از منکر ، سرود مبارزه با ظلم و بیدادگری، سرود دفاع از ارزش های دینی ، سرود هماهنگ کربلای ایران با سرزمین نینوا ، امسال همراه با زنگ مهر ، زنگ آزادگی ، زنگ وفاداری ، زنگ ایثار و شهادت نواخته می شود. تقارن بازگشایی مدارس ، هفته دفاع مقدس و ایام عاشورای حسینی ، مهرمان را جلوه ای دگر بخشیده و حال و هوای معنوی بهار تعلیم و تربیت را دوچندان نموده است.

امید داریم به یاری خداوند متعال و پیروی از مکتب عاشورای حسینی وبه همت بلند معلمان و همکاران سخت کوش ، تلاش دوچندان دانش آموزان ، نظارت مستمر اولیاء محترم ، یاری خیرین آموزشی و مدرسه ساز ، صاحب نظران ، اهالی رسانه و مشارکت کلیه ارگان ها و موسسات دولتی و غیردولتی در سال جاری شاهد بهبود روند رو به رشد آموزش و پرورش استان خوزستان در عرصه های مختلف و ساحت های چند گانه سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران باشیم. پس بیایید دست در دست هم دهیم به مهر و سرود وحدت بسراییم تا موجبات اعتلای ارزش های دینی و انقلابی ، رشد فضائل اخلاقی ، ارتقای دانش و فرهنگ ، هویت پذیری دینی و ملی ، تعقل و تدبر ، نوع دوستی و صداقت، مسئولیت پذیری و کرامت نفس ، حیا و عفاف ، سلامت و تندرستی ، خلاقیت و اعتماد به نفس ، مشارکت پذیری و مشارکت جویی ، مهارت آموزی و فرهنگ کارآفرینی ، نظم پذیری و تلاش بی وقفه در سایه اعتدال و شایستگی های شهروندی را در خانه های معرفت و شناخت در نهاد تربیتی مدرسه صالح رقم زنیم و زمینه های امیدواری برای رشد وتعالی و تحقق مراتبی از حیات طیبه را فراهم آوریم .( ان شاءالله)

خدایا چنان کن سرانجام کار ، که تو خشنود باشی و ما رستگار.

 

جمشید کمائی ـ معاون آموزش متوسطه اداره کل استان خوزستان