تاریخ انتشار خبر: 29 مرداد 1400 | 14:12:33
کد خبر : 10642
یادداشتی از پژمان کریمی:

امروز روز تو است!

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛پژمان کریمی در یادداشتی باعنوان:امروز روز تو است! جوانه های کاشته شده بدست تو امروز گل داده اند و شکوفا شده اند، قلب های ما قدر دان دست های توست، چرا که ارزش و منزلت دست هایی که مهر می ورزند و شفا می دهند کمتر از دستانی که رو به […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛پژمان کریمی در یادداشتی باعنوان:امروز روز تو است!

جوانه های کاشته شده بدست تو امروز گل داده اند و شکوفا شده اند، قلب های ما قدر دان دست های توست، چرا که ارزش و منزلت دست هایی که مهر می ورزند و شفا می دهند کمتر از دستانی که رو به آسمان دعا میکنند، نخواهد بود.

منصور کریمی از پزشکان حاذق و نام آشنای محلات قدیمی و کمتربرخوردار اهواز هستند و اهالی مناطق بیست متری شهرداری، کوی علامه و زیتون کارگری سالهاست که از حضور پرمهر ایشان در همسایگی خود بهره می برند.
کریمی طی این سالها ضمن اینکه می‌توانست و از نظر مالی نیز این توان را داشت که مانند بسیاری از همکارانِ خود، در مناطق مرفه شهر مکان لوکسی دائر کند، ولی ترجیح داد با حضور در محلات محروم، ضمن انجام امورات درمانی و طبابت، وقت خود را صرف رفع مشکلات و آلام مردم نماید. تا جایی که می توان گفت مطب ایشان محلی برای حل مشکلات و گرفتاری های مراجعین گردیده بود. و امروزه پس از گذشت بیش از چهل سال به عنوان یکی از اجزاء جدایی ناپذیر و شناسنامه های فرهنگی و هویتی منطقه ی کوی علامه، آل صافی و بیست متری شهرداری شناخته میشود و با خاطرات و زندگی ساکنان صبور و مهربان این مناطق گره خورده است.
چه بسیار کودکانی که بواسطه دستان شفابخش و نگاه پر مهر ایشان پا گرفته اند و امروز به عنوان نسلی توانمند در گوشه ای از این شهر به خدمت مشغول اند و چه بسیار پدران و مادران مهربانی که از برکت طبابت ایشان و کلام صمیمی و پرمهرش توان و امیدی دوباره برای زندگی یافته اند.
دکتر کریمی طی دوسال اخیر نیز به‌رغم اینکه خود درگیر بیماری بود و پزشک معالج ایشان او را از حضور در مناطق پر ازدحام و آلوده منع کرده بود ولی حضور در کنار بیماران و مداوای آنان را بر آرامش کنج خانه ترجیح می‌داد و با حضور مستمر و همیشگی خود، چراغ امید را در دل مردمی که با او انس گرفته بودند روشن نگاه می‌داشت.
متاسفانه باخبر شدیم که ایشان نیز چند روزی است که درگیر بیماری کرونا شده و در بخش مراقبت‌های ویژه‌ی بیمارستان امیرالمومنین اهواز بستری می‌باشند.ضمن آرزوی سلامتی برای او امیدواریم همچون همیشه مردم از حضور پربرکتش بهره‌مند باشند.