تاریخ انتشار خبر: 10 بهمن 1399 | 22:58:02
کد خبر : 9705

امداد رسانی نجاتگران هلال احمر به سرنشینان۳۰۰ خودروی گرفتار شده در منطقه تاراز شهرستان اندیکا

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشنیان؛علی خدادادی از عملیات امداد رسانی نجاتگران جمعیت هلال‌احمر به سرنشینان ۳۰۰ خودروی گرفتار شده در منطقه تاراز شهرستان اندیکا خبر داد. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان افزود: با توجه به بارش برف در ارتفاعات شهرستان اندیکا و گرفتار شدن خودروها در این محور نجاتگران پایگاه امداد و نجات تاراز […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشنیان؛علی خدادادی از عملیات امداد رسانی نجاتگران جمعیت هلال‌احمر به سرنشینان ۳۰۰ خودروی گرفتار شده در منطقه تاراز شهرستان اندیکا خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان افزود: با توجه به بارش برف در ارتفاعات شهرستان اندیکا و گرفتار شدن خودروها در این محور نجاتگران پایگاه امداد و نجات تاراز جهت امدادرسانی به گرفتار شدگان در کولاک به منطقه اعزام شدند.

وی همچنین عنوان کرد: ۳۲ نفر نیز که با تاریک شدن هوا امکان ادامه مسیر را پیدا نکرده بودند از خدمات اسکان و تغذیه اضطراری این جمعیت بهرمند شدند.

خدادادی در پایان تصریح نمود تمامی خدمات ارائه شده از سوی این جمعیت رایگان است و با همت و تلاش شبانه روزی نجاتگران داوطلب در جمعیت هلال‌احمر صورت می پذیرد.