تاریخ انتشار خبر: 4 فروردین 1402 | 14:28:36
کد خبر : 14205
یادداشتی از محمدشریفی(طنزپردازوحکایت نویس):

اقدامات مهم نماینده های مجلس را نام ببرید؟

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛محمد شریفی طنزپرداز و حکایت نویس در یادداشتی باعنوان:اقدامات مهم نماینده های مجلس را نام ببرید؟ میگم کا علیشاه، نماینده های مجلس به نظرت در این دوره چه اقدامات خارق العاده ای برای مردم انجام دادند..؟عرض دارم به حضورت جناب آ میرزا ، اقدامات همه ی نماینده ها را که من […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛محمد شریفی طنزپرداز و حکایت نویس در یادداشتی باعنوان:اقدامات مهم نماینده های مجلس را نام ببرید؟

میگم کا علیشاه، نماینده های مجلس به نظرت در این دوره چه اقدامات خارق العاده ای برای مردم انجام دادند..؟عرض دارم به حضورت جناب آ میرزا ، اقدامات همه ی نماینده ها را که من نمیدونم.

چون تا حالا با اونها نون ترید نخوردم و نه هم میدونم که برگ چه درختی هستند؟

علی برکت الله ، نماینده شهر خودمون اینقد اقدامات برامون انجام داد که اگه از کله صبح سحر تا بوق شب یک نفس بخوام اقدامات نام ببرم، چهل شب و چهل روز طول می کشه تا نقطه برسد سرخط. کا علیشاه حالا چهارتا از اقدامات مهمش را بگو، مابقی پیش کش…

خالو جان! این بنده خدا در اولین اقدام انقلابی، فرماندار وبخشدار و رئیس آموزش و پرورش و عوض می کنند،بعد بقیه ادارات را شخم زدند.

دور ازجون شما هر کس توی شهر یا هر آبادی دور افتاده ای پدرش یا مادرش یا خواهرش یا فرزندش فوت کرده بود،همه مسئولان ادارات از صغیر و کبیر به نیابت از نماینده مجلس در مراسم فاتحه خونی اش شرکت می کنند و سرباره و بیانیه می دهند، پلاکارد تسلیت به در و دیوارها می کوبند.نماینده بنده ی خدا همینکه از تهران به منطقه می رسد، یکراست می رود سراغ فاتحه خونی ها.

پس این مسئولین محترم با این حجم گستردگی منطقه و تلفات بالای مرگ و میرها علی القاعده باید از صبح تا شب توی کوه و کمرها از این فاتحه خوانی به آن فاتحه خوانی بروند.. بنده های خدا چطور فرصت پیدا می کنند در ادارات به مردم همیشه در صحنه خدمت بکنند؟

آمیرزا،مسئولین آدم های نماینده هستند، نه کارگزار دولت ،فکر کردی رای جمع کردن باد هواست، از قدیم هم گفتند، کار هرکس نیست خرمن کوبیدن،اسب نر می خواهد و مرد کهن..‌البته نماینده ها کمر گرانی را شکستند، از اینترنت صیانت کردند،به مساجدی که دو وعده نماز جماعت برگزار می کنند جایزه می دهند برای فاتحه خونی های مردم که واقعا سنگ تمام گذاشتند و می گذارند.

خالو ملتفت شدی؟یا بازهم از اقدامات بگویم…؟خالو کافی است، اندازه هفت پُشتم ملتفت شدم.