تاریخ انتشار خبر: 13 شهریور 1399 | 21:13:45
کد خبر : 9260

اعلام حمایت دکتر سید آرمان شیرمردی از دکتر شبیب جویجری

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛دکتر سیدآرمان شیرمردی کاندیدای دوره پنحم شورای شهر اهوازدر پیامی حمایت خود را از دکترشبیب جویجری کاندیدای دوردوم مجلس شورای اسلامی اهواز اعلام نمودند. در پیام ایشان آمده است: سلام و احترام ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان به مردم خونگرم و شهیدپرور شهرستان های اهواز، حمیدیه ، […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛دکتر سیدآرمان شیرمردی کاندیدای دوره پنحم شورای شهر اهوازدر پیامی حمایت خود را از دکترشبیب جویجری کاندیدای دوردوم مجلس شورای اسلامی اهواز اعلام نمودند.

در پیام ایشان آمده است:

سلام و احترام
ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان به مردم خونگرم و شهیدپرور شهرستان های اهواز، حمیدیه ، باوی و کارون

از آنجایی که مجلس ، در یک جامعه دموکراتیک ، محوری ترین نهاد اِعمال حاکمیت ملی تلقی می شود.
در کشور ما نیز پس از انقلاب مشروطیت – حدوداً از یک صد سال پیش – مردم ، مجلس را به عنوان تنها تریبون اِعمال رای و یگانه مرجع قانونگذاری برای کشور برگزیده اند.
در این مسیر ، با وجود فراز و نشیب های فراوان ، همواره نگاه مردم به این نهاد مهم و سرنوشت ساز امیدوارانه بوده است .
انتخابات یکی از مستحکم ترین وسیله هایی است که این ملت می تواند آن را مثل یک زره پولادین در مقابل خود و در مقابل حمله دشمنان و سوءنیّت و بد دلی مستکبران و دخالت کنندگان نگه دارد .

تقاضای اینجانب از حامیان هر دو کاندیدای دور دوم مجلس یازهمین حوزه اهواز ، حمیدیه ، باوی و کارون ابتدا حفظ حرمت و حریم کاندیدای محترم و هواداران آنان نسبت به یکدیگر است زیرا آنچه برای ما باقی خواهد ماند برادری، اخوت، دوستی و همزیستی مسالمت آمیز در کنار همدیگر است به طوری که کاندیدای گرانقدر پس از پایان انتخابات به جای دو رقیب، قطعاً دو برادر و رفیق صمیمی خواهند بود .

لذا ضمن دعوت از عموم مردم جهت حضور و مشارکت گسترده در پای صندوق های رای در تاریخ ۲۱ شهریور ۹۹ ، یک بار دیگر با آرمان های مقدس انقلاب بیعت کنیم تا اعتقاد ، اعتماد و اتحاد را به نمایش بگذاریم.

اما برحسب نظر و دیدگاه شخصی اینجانب سید آرمان شیرمردی ، با توجه به رزومه و سوابق جناب آقای دکتر شبیب جویجری و تسلط ایشان به مبانی توسعه و تفکر استراتژیک، از همه اعضای ستادی ، حامیان ، هواداران ، دوستداران و همه ی عزیزانی که در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر اهواز به بنده رای دادند دعوت میکنم تا ضمن حمایت از فرزند برومند خوزستان جناب آقای دکتر شبیب جویجری و رای به ایشان ، حماسه‌ای شگفت آفرید و عظمتی نو برپا کرد .

با دعای خیر
سید آرمان شیرمردی