تاریخ انتشار خبر: 1 اسفند 1402 | 19:53:07
کد خبر : 15432

اعلام حمایت جبهه مردمی ایران سلام از علی عسگر ظاهری عبده وند کاندیدای حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، هفتکل،لالی و اندیکا

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛جبهه مردمی ایران سلام در بیانیه ای از علی عسگرظاهری کاندیدای حوزه انتخابیه مسجدسلیمان،هفتکل،لالی و اندیکا اعلام حمایت کرد. در این بیانیه آمده است. بسم الله الرحمن الرحیم والذین استجابوا لربهم واقاموا الصلاه وامرهم شوری بینهم ومما رزقناهم ینفقون( آیه ۳۸ سوره شورا) مردم شریف مسجدسلیمان ؛هفتکل؛لالی و اندیکاخدا را سپاس […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛جبهه مردمی ایران سلام در بیانیه ای از علی عسگرظاهری کاندیدای حوزه انتخابیه مسجدسلیمان،هفتکل،لالی و اندیکا اعلام حمایت کرد.

در این بیانیه آمده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

والذین استجابوا لربهم واقاموا الصلاه وامرهم شوری بینهم ومما رزقناهم ینفقون( آیه ۳۸ سوره شورا)

مردم شریف مسجدسلیمان ؛هفتکل؛لالی و اندیکاخدا را سپاس می‌گوییم که ما را از نعمت وجود رهبری فرزانه، شجاع و آگاه بهره‌مند ساخت تا انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را که در لحظه‌‌لحظه‌ی تاریخ پرفراز و نشیب آن در سایه‌ی الطاف الهی از گزند حوادث دشمنان مصون نگه دارد و روزبه‌روز بر عزت، سرافرازی و اقتدار ایران اسلامی در گستره‌ی زمین بیفزاید.

اینک بار دیگر به ندای رهبر عظیم‌الشأن برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه‌تر انتخابات مجلس شورای اسلامی که جلوه‌گاه حضور مردم در سرنوشت خویش است، لبیکِ اجابت گفته و با وحدت و هم‌دلی به مسوولیت خویش آگاهانه عمل می‌کنیم.

در راستای بسترسازی مناسب‌تر برای انجام بهینه انتخاباتی سالم، آرام و با حضور حداکثری مردم بزرگوار در حوزه‌ی انتخابیه‌ی مسجدسلیمان ؛هفتکل ؛لالی ؛ اندیکا در دوازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی، جبهه مردمی ایران سلام پیگیری این امر مهم و این وظیفه‌ی حساس را به عهده گرفته بود، با پشت سر گذاشتن ماه‌ها تلاش شبانه‌روزی برای شناسایی افراد مستعد و شایسته به‌عنوان نامزد و ترغیب و دعوت از آن‌ها برای ثبت‌نام و نیز رایزنی‌های لازم با شهرها، بخش‌ها و روستاهای تابعه‌ی این چهار شهرستان بزرگ و نظرسنجی‌های مختلف به‌عمل‌آمده اعلام می‌دارد.

طبق نظر متفق اعضای جبهه مردمی ایران سلام، برادر بزرگوار علی عسکر ظاهری عبده وند با کد انتخاباتی ۱۸۹، چهره‌ی خوش‌نام، دلسوز، حامی انقلاب، مطیع رهبری که سوابق درخشانی را در کارنامه‌ی خدمات خود دارد، به‌عنوان کاندیدای اصلح، به حضورتان معرفی می‌نماید.

خداوندا شاهد باش که ما برای این امر مهم از تمام توانمندی‌ها و داشته‌های خویش استفاده نمودیم و حاصل تلاش مستمر خود را بدین‌وسیله به حضور مردم شریف عرضه داشتیم؛ باشد تا بار دیگر با برگزاری انتخاباتی باشکوه برگ افتخار دیگری را در تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم زنیم.

و من الله التوفیق و علیه التکلان

جبهه مردمی ایران سلام