تاریخ انتشار خبر: 24 مهر 1398 | 20:56:14
کد خبر : 6745
پایان سال ، زمان تکمیل آبرسانی به غیزانیه اهواز

استاندار خوزستان گفت : تاکنون ۱۲ کیلومتر از طرح آبرسانی به بخش شرقی غیزانیه اهواز انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ، غلامرضاشریعتی استاندار خوزستان امروز در بازدید از طرح آبرسانی به بخش غیزانیه اهواز با اعلام این خبر افزود : این طرح دارای ۲۳ کیلومتر خط لوله می باشد که ۱۱ کیلومتر دیگر آن قرار است ظرف ۲ تا سه ماه آینده تکمیل شود. شریعتی  افزود : طرح آبرسانی به […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ، غلامرضاشریعتی استاندار خوزستان امروز در بازدید از طرح آبرسانی به بخش غیزانیه اهواز با اعلام این خبر افزود : این طرح دارای ۲۳ کیلومتر خط لوله می باشد که ۱۱ کیلومتر دیگر آن قرار است ظرف ۲ تا سه ماه آینده تکمیل شود.

شریعتی  افزود : طرح آبرسانی به بخش غرب غیزانیه  نیز به سازمان آب و برق خوزستان واگذار شد که متاسفانه در این مورد اقدامی نشد و پس از برگزار جلسات مختلف  این سازمان نیز وارد کار شد و ۲۵ کیلومتر خط لوله را خریداری کردند و از هفته آینده تحویل آبفا روستایی خواهند داد و آبفا روستایی هم تعهد کرده در صورت تحویل لوله ها ظرف سه ماه این منطقه را نیز آبرسانی نماید.

وی ادامه داد : امیدواریم تا پایان سال علی رغم اینکه حدود دو سال در خصوص تحقق وعده خود بدقولی کردیم بتوانیم هم بخش شرقی و هم بخش غربی غیزانیه را آبرسانی  تا  مشکل آب شرب حدود ۸۰ روستا  حل شود.

استاندار خوزستان تاکید کرد : با اجرای کامل طرح آبرسانی به غیزانیه آب کشاورزی بخشی از مناطق شهرستان رامهرمز نیز حل خواهد شد زیرا که بخشی از آب فعلی بخش غیزاینه از شهرستان رامهرمز تامین می شود.