تاریخ انتشار خبر: 4 شهریور 1397 | 23:32:00
کد خبر : 3303
نمایشگاه هفته دولت فرصتی برای ارتباط بامردم و پمپاژ امید در جامعه است

استاندار خوزستان گفت: برپایی نمایشگاه هایی مانند نمایشگاه هفته دولت راهی برای ارتباط با مردم و پمپاژ امید در جامعه است.

به گزارش زاگرس نشینان ؛غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه در آیین افتتاحیه نمایشگاه هفته دولت در نمایشگاه دائمی بین المللی اهواز افزود: یکی از مهم ترین وظیفه دولتمردان در شرایط فعلی پمپاژ امید و شادابی در جامعه است تا یاس و ناامیدی از بین مردم دور شود. وی با اشاره به اینکه بیش از ۳۴۷ پروژه […]

به گزارش زاگرس نشینان ؛غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه در آیین افتتاحیه نمایشگاه هفته دولت در نمایشگاه دائمی بین المللی اهواز افزود: یکی از مهم ترین وظیفه دولتمردان در شرایط فعلی پمپاژ امید و شادابی در جامعه است تا یاس و ناامیدی از بین مردم دور شود.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۳۴۷ پروژه استانی با اعتبار ۶هزار و ۵۰۶ میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح می شود تصریح کرد: همچنین پروژه های ملی بسیاری از جمله تصفیه خانه شرق اهواز، افتتاح رسمی طرح آبرسانی غدیر، ورزشگاه فولاد خوزستان، بیمارستان سوانح سوختگی و بیمارستان فوق تخصصی ابوذر و چندین طرح بخش خصوصی با حضور معاون اول رییس جمهور به بهره برداری می رسد.
شریعتی با بیان اینکه مسئولان باید در برابر مردم و به ویژه جوانان پاسخگو باشند تصریح کرد: پاسخگو بودن مسئولان سبب می شود تا وجهه مردمی بودن دولت بیشتر در اذهان مشخص شود.
وی با بیان اینکه مهم ترین دستاورد نظام در طول چهل سال گذشته استقلال سیاسی بوده است یادآور شد: اگرچه استقلال اقتصادی به طور کامل محقق نشده اما تلاش می شود تا در کالاهای استراتژیک و اساسی وابستگی ها به حداقل برسد.
وی نشان کرد: در دولت یازدهم و دوازدهم باوجود مشکلات اعتباری و مالی بسیار، طرح های بسیاری در استان خوزستان به ویژه در حوزه زیرساختی مورد توجه قرار گرفت.
استاندار خوزستان ادامه داد: مصوبه هیات دولت در سال ۹۵ در حوزه های مهمی همچون مهار کانون های گرد و غبار، آب و فاضلاب، طرح ۵۵۰ هزار هکتاری و احیای رودخانه کارون برخی از اقدامات دولت تدبیر در استان خوزستان است.
شفافیت، پاسخگویی و کارآمدی” به عنوان شعار امسال هفته دولت انتخاب شده است.