تاریخ انتشار خبر: 10 آذر 1402 | 21:50:52
کد خبر : 15207
عبداله کرمی:

استاندار خوزستان به وضعیت فاجعه‌بار باشگاه فولاد ورود کند / آقای شعبانی دیگر کافیست، برو!

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛کاپیتان اسبق فولاد خوزستان گفت: از استاندار و دیگر مسئولین استان می‌خواهم به شرایط فاجعه‌بار باشگاه فولاد ورود کنند. عبدالله کرمی در خصوص شرایط باشگاه فولاد خوزستان در گفت‌وگویی اظهار داشت: نمی‌دانم آیا خوزستان انقدر بدبخت و فقیر شده که حتی یک مدیر فوتبالی در آن نیست که برای باشگاه پرطرفدار […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛کاپیتان اسبق فولاد خوزستان گفت: از استاندار و دیگر مسئولین استان می‌خواهم به شرایط فاجعه‌بار باشگاه فولاد ورود کنند.

عبدالله کرمی در خصوص شرایط باشگاه فولاد خوزستان در گفت‌وگویی اظهار داشت: نمی‌دانم آیا خوزستان انقدر بدبخت و فقیر شده که حتی یک مدیر فوتبالی در آن نیست که برای باشگاه پرطرفدار فولاد منصوب کنند؟

مردم خوزستان رنج کشیده هستند و هنوز هم درگیر مشکلاتی مانند آبگرفتگی و گرد و خاک، اما حق‌شان نیست در فوتبال هم درد بکشند.

فوتبالی که خوزستان مهد آن در کشور است.وی افزود: الان ببینید مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه فولاد چه کسانی هستند؟ فوتبال خوزستان دارد به کجا می‌رود؟خطابم به کسانی است که برای استان خوزستان تصمیم می‌گیرند، ببینند که صدای همه درآمده و از وضعیت مدیریت فولاد می‌نالند.

کاپیتان اسبق فولاد خوزستان گفت: چرا کسی که رزومه فوتبالی خاصی ندارد را از تهران برای مدیرعاملی باشگاه فولاد می‌آورند؟ از چنین مدیری نمی‌شود توقع موفقیت داشت زیرا او هم احتمالا اوامر افرادی که او را در این منصب گذاشته‌اند اجرا می‌کند.

وی در ادامه بیان کرد: چندین سال در خدمت فولاد بوده‌ام، باشگاه فولاد در طول تاریخش، هیچ‌گاه جولانگاه دلالان نبوده اما در دو سه سال اخیر یکی از باشگاه‌هایی بوده که دلالان به آن ورود فعال داشته‌اند و نتیجه‌اش بازیکنانی بوده که کیفیت و عملکردشان مشخص است. وقتی برای فولاد مدیر بی‌رزومه می‌آورند این اتفاقات بعید نیست چون دلسوزی در این مجموعه وجود ندارد.

کرمی ادامه داد: باور کنید اگر مدیر خوزستانی بود به او اجازه نمی‌دادند آنقدر بماند؛ بگذارید صریح بگویم که این تیم با دلالی بسته شده و مبالغی رد و بدل شده است.اکثرا به فکر منافع شخصی خودشان هستند.پیشکسوت فوتبال خوزستان اظهار کرد: آقای شعبانی دیگر کافی است هر چه به سر فولاد آوردید، خواهشا بروید.صدای من پیشکسوت به کجا می‌رسد؟ چه کسی به حرف ما و مردم درباره باشگاه فولاد گوش می‌دهد؟ از استاندار و مسئولین استان خواهش می‌کنم به این موضوع ورود کنند.

وی افزود: اگر حرفی می‌زنم از سر ناراحتی و دلسوزی است، نمی‌خواهم فولاد را در این وضعیت ببینم. مگر فولاد از سپاهان چه چیزی کم دارد؟ من در هر دو تیم بازی کرده‌ام و به شما می‌گویم امکانات فولاد از سپاهان بیشتر است اما مدیریت دو باشگاه را مقایسه کنید و ببینید ما چه دردی از شرایط فولاد می‌کشیم.

کرمی در پایان گفت: زمان مدیرانی همچون آقای دهکردی را هم دیدیم و درک کردیم، ببینید آن دوران فولاد چگونه بود و حالا به چه روزی افتاده، هواداران فولاد در خوزستان اکثرا از قشر متوسط و ضعیف جامعه هستند و حق‌شان نیست اینگونه اذیت بشوند و بار دیگر به‌عنوان یک پیشکسوت از استاندار محترم خوزستان می‌خواهم که به این موضوع ورود کند.