تاریخ انتشار خبر: 14 آبان 1398 | 19:28:45
کد خبر : 7133
بازدید استاندار خوزستان از طرح های عمران شهری اهواز

استاندار خوزستان از طرح های عمران شهری اهواز بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، غلامرضا شریعتی در این بازدید که فرماندار ، شهردار و اعضای شوای اسلامی شهر اهواز حضور داشتند از طرح های تقاطع جانباز (زردشت)، زیرسازی آسفالت منطقه عین دو، جاده ساحلی حدفاصل استخر موج تا تاسیسات شرکت نفت و ساخت پل نهم اهواز دیدن کرد. استاندار خوزستان  در این بازدیدها گفت […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، غلامرضا شریعتی در این بازدید که فرماندار ، شهردار و اعضای شوای اسلامی شهر اهواز حضور داشتند از طرح های تقاطع جانباز (زردشت)، زیرسازی آسفالت منطقه عین دو، جاده ساحلی حدفاصل استخر موج تا تاسیسات شرکت نفت و ساخت پل نهم اهواز دیدن کرد.

استاندار خوزستان  در این بازدیدها گفت : طرح  زیر گذر زردشت تا پایان  امسال به بهره برداری می رسد و  پل نهم که قسمت عمده کار آن انجام شده ، پس از بازگشایی مسیر، به زیر گذر زردشت، مهر شهر، و کیانشهر متصل خواهد شد.

شریعتی با بیان اینکه به موازات جاده ساحل غربی کیانپارس، در قسمت جاده ساحل شرقی  اقدامات خوبی انجام شده است افزود : جاده ساحلی تا ملاثانی ادامه  می یابد که   با اجرای این طرح ، شهرداری های شیبان، ویس و ملاثانی نیز فعال می شوند.

وی با اشاره به اینکه با اجرای  طرح رینگ پل ششم ۳۰ درصد ترافیک شهر اهواز کاهش می یابد ادامه داد : این طرح از سال ۹۵ آغاز  که از مسیر جاده اهواز به غرب و کارون  و از منازل ۲ هزار واحدی تا جاده ماهشهر توقف و دچار مشکل شده بود که با تلاش شهرداری اهواز کار ارزشمندی انجام داد و در حال تکمیل است.

استاندار خوزستان از حل مشکل و ضرورت سرعت در اجرای  طرح  تقاطع غیر همسطح شهید بندر(چهارشیر) تاکید و آن را جز طرح های مورد رضایت مردم اهواز دانست و بیان کرد : ساخت پل نهم، تقاطع غیرهمسطح شهید بندر(چهارشیر)، تقاطع میدان دانشگاه  جاده های ساحلی شرق و غرب کارون، زیرگذر زردشت، لوپ پل ششم و غیره  جزو کارهای عمرانی بسیار مهم  در شهر اهواز می باشد که موجب تبدیل شدن اهواز به شهری مدرن، توسعه یافته و هوشمند  خواهد شد که ارزش افزوده مناطقی که پروژه های مذکور در آن اجرا می شود به شکل چشم گیری افزایش می یابد.

شریعتی ضمن اشاره به آغاز ساخت تقاطع میدان دانشگاه خبر داد و گفت :  شهرداری در منطقه عین ۲ کارهای خوبی انجام داده که نیاز به اقدامات بیشتر است.