تاریخ انتشار خبر: 9 مهر 1399 | 22:04:00
کد خبر : 9370
انعقاد قرارداد ۳ میلیارد دلاری برای جمع‌آوری فلر‌های نفتی در خوزستان

استاندار خوزستان از انعقاد قرارداد ۳ میلیارد دلاری به منظور جمع آوری بیش از ۸۰ درصد فلر‌های نفتی و تبدیل به خوراک برای پتروشیمی‌ها در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان گفت: قراردادی به مبلغ ۳.۲ میلیارد دلار منعقد شده که با اجرای آن حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد فلر‌های نفتی در سطح استان جمع‌آوری و تبدیل به خوراک برای پتروشیمی‌ها می‌شود. او با بیان اینکه علاوه بر آلایندگی‌های صنعتی و فلر‌های نفتی، معضل حساسیت‌های تنفسی پس از نخستین بارش‌های پاییزی […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان گفت: قراردادی به مبلغ ۳.۲ میلیارد دلار منعقد شده که با اجرای آن حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد فلر‌های نفتی در سطح استان جمع‌آوری و تبدیل به خوراک برای پتروشیمی‌ها می‌شود.

او با بیان اینکه علاوه بر آلایندگی‌های صنعتی و فلر‌های نفتی، معضل حساسیت‌های تنفسی پس از نخستین بارش‌های پاییزی ناشی از گرده‌افشانی درختان کنوکارپوس هم در ۸ سال اخیر اضافه شده و شرایط را نامناسب کرده است، افزود: در زمینه هرس این درختان،   شهرداری اهواز امسال نسبت به سال گذشته عملکرد بهتری داشته و باید تا قبل از بارش‌ها مابقی کار را هم به سرعت انجام دهد.